100 % dorovnání na první vklad do celkové hodnoty 122 eur.
Obdrženo

Vstupní Bonus Sazkabet: Recenze

Obdržte bonus

Vstupní Bonus Sazkabet: Recenze

Loterijní společnost Sazka je hlavním hráčem na českém poli v oblastní hazardního hraní a sázení. Kromě všeobecně známe Sportky se již spousty let také věnuje kurzovým sázkám Sazkabet. A jelikož je Sazka progresivní společnost v roce 2009 vstoupila se svou nabídkou také na internet. Ale i tak populární a všeobecně známá společnost se musí o nové zákazníky prát s ostatními sázkovými společnostmi. Pro Vás to znamená lákavé, šťavnaté vstupní bonusy pro ještě lepší požitek ze hry a sázení.

 

Co je vstupní bonus Sazkabet?

Vstupní bonus jsou volné peníze, které Vám sázková kancelář, u níž si otevřete účet připíše po splnění určitých podmínek. Sázkové kanceláře se v podmínkách čerpání bonusu liší. Abyste se vyhnuli případnému rozčarování při čerpání bonusu je důležité si přečíst podmínky jednotlivých sázkových kanceláří. Ne pokaždé musí být forma čerpání a vyplácení bonusu pro Vás výhodná či dosažitelná.

Sazkabet si pro Vás připravil vstupní bonus 100 % až do výše 5 000 Kč k prvnímu vkladu. Dále se můžete těšit na 500 Kč na ruku za plnou registraci zdarma. Což zajisté potěší každého hráče.

 

Jak ho můžete získat?

uvítací bonus od Sazkabet sazkovekancelare.tv

Podrobnosti se liší sázková kancelář od kanceláře. Vstupní bonus můžete čerpat ihned po registraci prvním vkladu nebo po první sázce. Nejvýhodnější formou vstupního bonusu je bonus bez vkladu. Je totiž připsán na Váš účet bez nutnosti vložení vlastního kapitálu. Sázková kancelář se Vás tak snaží motivovat k sázení a hraní. Dalším vstupním bonusem je bonus ke vkladu, který funguje na principu, čím více vlastních peněz vložíte tím více Vám sázková kancelář připíše na účet.  Tento bonus může být vyjádřen procenty nebo pevnou částkou.

 

Co musíte splnit pro získání vstupního bonusu Sazkabet?

Vstupní bonus Sazkabet 100 % až do výše 5 000 Kč získáte při prvním vkladu na Váš účet. Výše bonusu se rovná výši vkladu. Minimální vklad je 100 Kč a pro čerpání celkové výše bonusu je optimální vklad ve výši 5 000 Kč. Pro získání plné výše bonusu musíte postupně prosázet desetinásobek hodnoty vkladu, a to na tiketech s minimálním kurzem 2,00 a to vše nejpozději do 90 dnů od aktivace nabídky. Vstupní bonus 500 Kč na ruku zdarma se Vám automaticky připíše na účet při plné registraci.

 

Shrnutí

Pokud co jste si právě přečetli zní jako sladká píseň pro Vaše hráčská ouška? Není nic jednoduššího než si založit účet u sázkové kanceláře Sazkabet. Pamatujte však, že na vstupní bonusy se váží podmínky, které upravují formu jejich čerpání a jejich výši. Je třeba si tyto podmínky prostudovat, než se pro daný bonus rozhodnete. Často se tak stává, že bonus pro Vás nemusí být tak výhodný, jak se zprvu zdálo, nebo že na nej vlastně vůbec nedosáhnete.

Také je třeba mít na paměti, že vstupní bonusy jsou omezené pouze na nové hráče a nejsou kombinovatelné s jinými promo akcemi, či bonusy. Dále jejich čerpání nebo plnění podmínek pro jejich čerpání je časově omezené. V této recenzi jsme se Vám snažili vysvětlit vše o tom jaké bonusy nabízí sázková společnost Sazkabet. Zaměřili jsme se hlavně na podmínky jejich čerpání ať můžete mít po ruce všechny informace při rozhodování, zda si u Sazkabetu otevřít svůj účet.

 

Přečtěte si více

Sazkabet Bookmaker Recenze Česko
Jak se zaregistrovat na Sazkabet Průvodce

Obdržte bonus
Všechny své bonusy Vám zašleme na e-mailovou adresu