100 % dorovnání na první vklad do celkové hodnoty 122 eur.
Obdrženo

O nás

sazkovekancelare.tv

Sazkovekancelare.tv - Váš nejlepší přítel ve světě online sázení!

Sázkový průmysl se neustále rozrůstá, protože počet sázkových kanceláří po celém světě neustále roste. Naším posláním jako partnerské webové stránky, které se snaží pomáhat nadšencům do sázení, je vytvořit špičkovou platformu, kde najdete všechny informace, které potřebujete k tomu, abyste mohli začít sázet první ligu.

Náš tým

 • Martins Lasmanis
  Martins Lasmanis
  CEO
  Martin Lasmanis je s více než 10 lety zkušeností v online marketingu a se zvláštním zaměřením na sektor hazardních her v průběhu 5 let skutečným odborníkem ve svém oboru. Dnes je Martinovou vizí vybudovat největší společnost vyrábějící olova na světě. Naštěstí máme perfektní tým, aby se mu splnil sen!
 • Arturs Korolkovs
  Arturs Korolkovs
  Vedoucí pobočky
  Marketingový specialista s 3 lety zkušeností v affiliate marketingu a marketingu na sociálních sítích v oboru iGaming. Jeho hluboké hluboké porozumění tomuto odvětví a prokázaná historie růstu z něj dělají důležitého „hráče“ v týmu.
 • Valentin Darechkin
  Valentin Darechkin
  CCO
  Zodpovědnost za obchodní strategii, marketing a rozvoj podnikání.

Ocenění a nominace

O našem týmu

 • Náš tým odborníků na hazardní hry a výzkumníků je vždy o krok napřed, zkoumá a analyzuje nejnovější trendy, aby vás mohl vést na vaší cestě sázením. S pomocí spolehlivých a profesionálních dat vám zaručujeme prvotřídní zážitek ze sázení.
 • Náš obsah je podstatně informativní, vzdělávací a vysoce kvalitní, cíleně navržený našimi odborníky tak, aby poskytoval okamžité odpovědi na otázky čtenářů a diváků. Ať už jste začátečník, nebo profesionál, máme pro vás připravenou nabídku cenných návodů od toho, jak začít, až po to, jak najít kvalitní hry, vypočítat kurzy a nakonec v tomto odvětví uspět.
 • V sekci "Recenze sázkových kanceláří" pečlivě shromažďujeme a prezentujeme informace týkající se nejlepších sázkových platforem v oboru. Ať už potřebujete poradit, jak provést vklad, jak získat bonus nebo jakoukoli jinou záležitost, naše recenzní články vám poskytnou jasno, které potřebujete k dalšímu postupu.
 • Jádrem veškerého úsilí našeho týmu je snaha poskytnout vám co nejpřesvědčivější a nejinformativnější zpravodajství o neustále se měnících trendech v herním průmyslu. A spolu s naším závazkem k odpovědnému hraní poskytujeme také nejnovější zprávy o daňových změnách, regulaci online her a dalších zásadních tématech.

Jak nás najdete?

Adresa: Nometņu iela 61, Rīga, LV-1002

Kontaktujte nás