100 % dorovnání na první vklad do celkové hodnoty 122 eur.
Obdrženo

Legiano sázková kancelář recenze

4.5/5
100 % uvítací bonus až do výše 2 500 Kč
Výhody
 • Zábavná a tematická sázková kancelář
 • 20+ sportovních kategorií
 • Live Chat 24/7
 • Zajímavé sportovní bonusy
Nevýhody
 • Nepodporuje český jazyk
 • Menší výběr platebních metod

Legiano je tematická sázková kancelář dostupná mezinárodní komunitě fanoušků sportovních sázek. Inspirovaná slavnými legionáři tato nová platforma nabízí zajímavou nabídku předzápasového a živého sázení, zajímavých bonusů a věrnostních nabídek. V rámci této recenze se podíváme a jejich kompletní nabídku.

 

Důvěryhodnost sázkové kanceláře Legiano

Tato sázková kancelář patří mezi plně licencované portály a díky tomu se vyznačuje svou důvěryhodností. V rámci jurisdikce Curacao je díky svému mezinárodnímu zaměření na sázkovou komunitu dostupná pro sázkaře z mnoha světových regionů, včetně České republiky. Dále platí pro tuto sázkovou kancelář následující informace.

LEGIANO PŘEHLED
📢 Webová stránkahttps://legiano342512.com/en/
💰 Uvítací bonus100 % do 2 500 CZK
⚽ Sporty20+
⚖️ Je Legiano legální?Ano
💳 Platební metodyMasterCard, MiFinity, Tether, Bitcoin, Dogecoin, Litecoin, Visa, Bankovní převod
📱 AplikaceOptimalizace
💬 Zákaznická podporaLive Chat, E-mail
📄 LicenceCuracao

Je sázková kancelář Legiano legální?

Sázková kancelář patří mezi legitimní poskytovatelé sportovních sázek a živých sázek na vybrané sportovní události. Svou legitimnost zajišťuje držením mezinárodní licence pro poskytování hazardních her a dalších sázkových produktů v rámci jurisdikce Curacao iGaming. To pro sázkaře znamená, že provozovatel musí dodržovat veškeré související zákony a regulace, včetně ochrany finančních prostředků a osobních údajů.

Je Legiano důvěryhodnou značkou?

Ano, jedná se o důvěryhodnou značku, a to na základně nejen licence, ale také ochranný osobních údajů a využívání několika bezpečnostních protokolů pro zajištění bezpečnosti hráčů na online platformě. Sázková kancelář zároveň šifruje vzájemnou komunikaci pro zabezpečení převáděných údajů a využívá výhradně důvěryhodných platebních metod.

 

Uvítací bonus Legiano

Uvítací bonus Legiano

Jednorázový uvítací bonus je hráčům dostupný v rámci registrace na sázkovou kancelář Legiano. Podobu má 100 % dorovnání vkladu do maximální částky 2 500 CZK. Aby bylo možné tento bonus čerpat je nutné provést vklad v minimální hodnotě 500 CZK.

Na bonus se vztahují podmínky, včetně nutnosti protočení prostředků na sázky s minimální kurzovou hodnotou 1.50 na multi sázkách nebo 2.0 na jednotlivých sázkách, a to x6 násobkem. Podmínky je nutné splnit do 30 dnů od prvního provedeného vkladu.

 

Ostatní bonusové nabídky Legiano

Kromě uvítací nabídky pro sázkaře s již aktivním a verifikovaným kontem jsou dostupné další pravidelné nebo jednorázové bonusy. V době psaní tohoto přehledu se jedná o následující:

 • Víkendový reload bonus 50 % do 12 500 CZK;
 • Cashback 10 % do 12 500 CZK;
 • Akumulátor posílení až 100 %;
 • O 2 góly napřed – přednostní vyplacení sázky.

Každý bonus má své specifické podmínky, které je nutné si přes portál Legiano zkontrolovat. Kancelář dále poskytuje speciální nabídky a promo kódy.

 

Registrační proces na Legiano

Registrační proces na Legiano 

Proces registrace sportovního konta pro možnost skutečných sázek je jednoduchou a rychlou online záležitostí. Postupovat je možné následujícím způsobem:

 1. V pravém horním rohu klikněte na “Register”.
 2. Vyberte si bonus nebo pokračujte bez bonusové nabídky.
 3. Vyplňte e-mailovou adresu a vyberte si heslo.
 4. Udělte souhlas s obchodními podmínkami.

Po přihlášení do dočasného konta bude možné přejít do členské sekce a zde vyplnit osobní údaje, jako jsou jméno a příjmení nebo státní příslušnost a tyto informace následně verifikovat.

 

Vklady a výběry přes Legiano

Sázková kancelář má kvalitní nabídku důvěryhodných platebních metod, které se různí podle regionu, ve kterém se hráč nachází. Je důležité zmínit, že vybrané platební metody jsou dostupné pouze pro použití v eurech a pro české koruny tak nemusí být všechny typy použitelné. Sázková kancelář se zaměřuje zejména na nabídku kryptoměn. Dále jsou pro české hráče dostupné tyto metody:

Platební metoda

Doba pro vklad

Doba pro výběr

Poplatky

Platební karty

Okamžitě

Do 2 dnů

Žádné

Bankovní převod

Není k dispozici

Do 3 dnů

Banka může účtovat poplatek za převod

Bitcoin

Okamžitě

Do 2 dnů

Žádné

Dogecoin

Okamžitě

Do 2 dnů

Žádné

Litecoin

Okamžitě

Do 2 dnů

Žádné

MinFinity

Okamžitě

Do 2 dnů

Žádné

 

Sportovní sázky přes Legiano

Sportovní sázky přes Legiano

Denně je možné najít na tomto portále více než dvě stovky různých příležitostí k sázkám na více než dvě desítky kategorie sportovních odvětví. Díky velmi dobře konkurenceschopným kurzům je možné najít zajímavé příležitosti, včetně speciálního zaměření na vybrané světové události jako jsou například fotbalové Euro nebo Olympijské hry. Mezi dostupné kategorie sportovních sázek spadají například následující:

 • Fotbal,
 • Formule 1,
 • Basketbal,
 • Lední hokej,
 • Americký fotbal,
 • Volejbal.

Sportovní kategorie se mohou dále rozšiřovat a různit podle probíhající sezóny a aktuální nabídky sázkové kanceláře.

 

Živé sázky na Legiano

Postranní levé menu platformy Legiano nabízí jednotlivé kategorie sázek a her – zde je možné se přepnout do sekce Live Betting. V této kategorii mohou sázkaři najít příležitosti k sázkám na události, které zrovna probíhají. Tyto sázky jsou dostupné na 10+ sportů kam patří fotbal, tenis, házená, basketbal, šipky, eSporty a další.

Živé sázení je dynamickou formou sázek, a to díky tomu, že se jednotlivé kurzy postupně mění podle toho, co se odehrává v samotném sportovním klání. Je nutné reagovat rychle také proto, že Legiano může kdykoliv živé sázení omezit nebo ukončit.

Legiano sázková kancelář recenze

 

Mobilní herní zkušenost

Sázková kancelář sice nedisponuje samostatnou aplikací, kterou by bylo možné si stáhnout, umožňuje však využívání mobilního zobrazení. Do toho se rozhraní sázkové kanceláře automaticky přepne s načtením stránek využitím internetového prohlížeče v chytrém zařízení, jako jsou mobilní telefony nebo tablety. Zobrazení se tak zjednoduší v rámci menu nabídky, ve které je možné prohlížet kategorie jednotlivých sportů. Nicméně tabulka živých sázek může být na menších displejích méně přehledná.

 

Legiano trhy a kurzy

Sázek je zde možné najít celou řadu, a to v různých typech, vybere si tak začínající sázkař na základní typy sázek nebo také zkušený hráč, který může využívat například více specifických tržních sázek nebo jejich kombinaci. Spadají sem například následující:

 • Sázka na výsledek;
 • Handicapy;
 • Kombinované a AKU sázenky;
 • Sázky na hráče;
 • Výsledky specifických částí klání (poločas, čtvrtina aj.).

Všechny sázky jsou zobrazené v desetinných číslech, což ocení čeští sázkaři, pro které je toto zobrazení známou záležitostí.

Hodnocení
Celkové Hodnocení
4.5/5
 • Důvěra a Férovost
  5/5
 • Hry a Software
  4/5
 • Bonusy a Akce
  5/5
 • Zákaznická Podpora
  4/5
Recenze od hráčů
No reviews to show.
FAQ. Často kladené otázky