100 % dorovnání na první vklad do celkové hodnoty 122 eur.
Obdrženo

22Bet recenze Česká republice: stovky sportovních sázek za rohem

4.5/5
100 % dorovnání na první vklad do celkové hodnoty 122 eur.
Výhody
 • Licencovaná sázková kancelář
 • Vysoká míra důvěryhodnosti
 • Kvalitní výběr kurzů
 • Podporuje české koruny
Nevýhody
 • Krátká doba pro splnění bonusových podmínek
 • V ČR malý výběr platebních metod

Sázková kancelář 22Bet patří mezi nejrozšířenější portály sportovních sázek, dostupné pro velkou globální skupinu sázkařů. Více než dvě desítky sportovních trhů, zajímavé bonusy a přátelské uživatelské rozhraní čeká na sportovní fandy, spolu se stovkami příležitostí k sázkám. Více se dočtete v této přehledné recenzi.

 

Důvěryhodnost značky

Jako sázková kancelář vznikl portál Bet22 již v roce 2017 a funguje pod záštitou licence v jurisdikci Curacao. 22Bet si však svou důvěryhodnost značky buduje také sponzorstvím a partnerskými programy, v minulosti například s předním fotbalovým klubem Paris Saint-Germain. Sázková kancelář se dále věnuje také charitě, přispěla například akci The Elijah Lidonde Foundation Super Cup a dalším projektům.

Webové stránky 🌐22bets.me
Uvítací nabídka 💰100 % do 300 eur
Sportovní nabídka ⚽
Legálnost stránek ⚠️
Platební metody 💳Visa, MasterCard, Diners Club, Discover
Zákaznická podpora 💬Live Chat, E-mail
Licence 📜Curacao (8048/JAZ2017-067)

 

Uvítací bonus 22Bet

Pro sportovní sázkaře, kteří si vytvoří nové sázkařské konto přes portál 22Bet je připravena uvítací nabídka pro sázky na sportovní události. Bonus má podobu 100 % dorovnání na první vklad do celkové hodnoty 122 eur. Pro čerpání nabídky je nutné vložit minimálně 1 euro na herní účet přes dostupnou platební metodu.

22bet

Bonus je možné používat na sportovní sázky s hodnotou kurzu 1.40 nebo vyšší, na tiketu zároveň musí být minimálně 3 sportovní události pro protočení požadavků v hodnotě 5x násobku původně čerpané hodnoty bonusu. Podmínky je nutné splnit do 7 dnů.

 

Ostatní nabídky bonusového programu

Kromě uvítací nabídky, která má jednorázové použití, nabízí sázková kancelář několik dalších bonusů, každý z nich má specifické podmínky a jsou určeny pro hráče s registrovaným a verifikovaným kontem. Do nabídky v době psaní recenze spadají:

 • Reload bonus
  Každý pátek mohou hráči využívat reload bonus za provedení vkladu na účet v hodnotě 100 % až do 100 eur. Na bonus se vztahuje podmínka x3 protočení sázek s minimálním kurzem 1,40. Podmínky je nutné splnit do 24 hodin. Vložit je nutné minimálně 1 euro.
 • Série neúspěšných sázek
  Pokud se sázkařům zrovna nedaří, poskytuje sázková kancelář odměnu za prohrané sázky, těch musí být minimálně 20 za sebou. Odměnou je 3000–10000 bodů, použitelných pro získání výhod přes sázkovou kancelář.
 • Sleva
  Tzv. rebate bonus je možné čerpat za aktivní sázky během týdne. Sleva má maximální hodnotu 0,3 % z počtu vložených sázek. Dosahovat může 1–1000 eur.

Registrační proces přes 22Bet

Čerpání všech výhod, včetně možností bonusového a věrnostního programu je možné pouze v případech, že si hráč založí sázkové konto. To je možné následujícím způsobem:

 1. Načtením stránek 22Bet bude možné v pravém horním rohu najít zelené tlačítko Registrace. Kliknutí zobrazí vyskakovací okno registrace.
 2. Po levé straně je možné si zvolit sportovní uvítací bonus nebo pokračovat bez nabídky.
 3. Dále je nutné vyplnit kontaktní údaje, zvolit si heslo a podkladovou měnu účtu a zadat státní příslušnost.
 4. Odeslání formuláře vytvoří dočasné konto.
 5. Kliknutím na odkaz zaslaný na e-mailovou adresu se potvrdí dočasné konto
 6. Následně je možné se přihlásit a dokončit verifikaci.

Vklady a výběry

Platební metody je možné používat pro vklady a výběry na konto. Doporučuje se používat stejné metody pro vklad a výběr pro zrychlení zpracování. Hráč musí vždy používat pouze metodu vedenou na stejné jméno, jako je jméno registrovaného. Mezi dostupné platební metody v současnosti patří následující (dostupnost platebních metod se může v závislosti na regionu měnit):

PLATEBNÍ METODA

DOBA VKLADU

DOBA VÝBĚRU

POPLATKY

Visa / MasterCard

Okamžité

2-3 prac. dny

Dle poskytovatele

Bankovní převod

2-3 prac. dny

2-3 prac. dny

Dle poskytovatele

Payz

Okamžité

Okamžité

Dle poskytovatele

Bitcoin

Okamžité

Okamžité

Dle poskytovatele

Ethereum

Okamžité

Okamžité

Dle poskytovatele

Litecoin

Okamžité

Okamžité

Dle poskytovatele

 

Sportovní sázky přes 22Bet

Více než dvě desítky různých sportovních trhů je možné najít v nabídce 22Bet. Také různorodé typy sázek jsou pro hráče dostupné, včetně akumulačních sázek a handicapů na vybrané sporty. Hráč se musí pro možnost aktivních sázek přihlásit a konto musí být plně verifikované. Zobrazení kurzů je dostupné hned v několika podobách – desetinné, britské, americké, hongkongské a další.

Kurzy jsou dostupné jako předzápasové nebo živé sázky.

 

Živé sázky na 22Bet

Live sázky je možné najít v samotné kategorii, a to pod stránkou Live. Je možné si zároveň zapnout dostupnost živých sázek s živým přenosem, kde je možné rovnou přes 22Bet zápas sledovat – to je zpravidla dostupné zejména pro fotbal, tenis nebo lední hokej.

Živé sázky poskytují možnost sledovat vývoj zápasů a sázet například na góly, hráče nebo celkový výsledek. Jednoduše je možné sledovat vlastní sázky nebo statistiky a analýzy, včetně analýz předchozích a historických sázek.

 

Mobilní herní zkušenost

Sportovní sázky je možné mít jednoduše pod kontrolou díky dostupnosti přes mobilní sázkovou kancelář. Je možné si jednoduše stáhnout mobilní aplikaci pro iOS nebo Android operační systémy. Aplikace jsou dostupné v obchodech s aplikacemi, v některých regionech se však nemusí zobrazit, v takovém případě sázková kancelář poskytuje možnost přímého stažení a instalace APK.

Další možností je použití mobilní optimalizace přes internetový prohlížeč.

 

Sázková kancelář – kurzy a sportovní trhy

22bet

22Bet je místem s nabídkou konkurenceschopných kurzových sázek, které patří k nejlepším na trhu a sázkaři tak zde najdou přesně to, co hledají. A to také díky různorodé nabídce sportovních trhů, kde jsou nejen přední sportovní trhy a soutěže, ale také světové specifické sportovní příležitosti. Je možné sázet na výběr sportů, jako jsou:

 • Fotbal
 • Lední hokej
 • Tenis
 • Motosporty
 • eSporty
 • Bojové sporty
 • Volejbal
 • a mnohé další
Hodnocení
Celkové Hodnocení
4.5/5
 • Důvěra a Férovost
  5/5
 • Hry a Software
  4/5
 • Bonusy a Akce
  5/5
 • Zákaznická Podpora
  4/5
Recenze od hráčů
No reviews to show.
FAQ. Často kladené otázky