100 % dorovnání na první vklad do celkové hodnoty 122 eur.
Obdrženo

20Bet Bookmaker Recenze Česko

4.3/5
100% uvítací bonus až do výše 2 500 Kč
Výhody
 • Uvítací bonus až do výše 2 500 Kč
 • Mobilní aplikace 
 • Platforma je dostupná v českém jazyce 
 • Skvělá bezpečnost 
Nevýhody
 • Krátká historie 
 • Menší sázková kancelář 

Sázková kancelář 20Bet je místem, kde mohou sázkaři denně objevovat stovky příležitostí na různorodé sportovní události, včetně eSportů, motorových sportů, fotbalových soutěží z česka i ze světa nebo výběr společenských sázek. Sázková kancelář je skvělým místem, kde zhodnotit vlastní vlaky na sázkový účet v moderním a licencovaném prostředí. Tato recenze se zaměří na různorodost nabídky.

 

Důvěryhodnost značky

20Bet je důvěryhodným portálem díky tomu, že disponuje nejen licencí od předního poskytovatele v rámci Curacao Gaming Authority, která dohlíží na kvalitu a legálnost her, ale také svým přístupem k nabídce sportovních sázek v prostředí, které je šifrované a využívá moderních prvků zabezpečení.

Webové stránky 🌐https://20bet.life/
Uvítací nabídka 💰100 % do 3 000 Kč + 120 free spinů
Sportovní nabídka ⚽
Legálnost stránek ⚠️
Platební metody 💳Visa, MasterCard, CashToCode, eZeeWallet, Jeton, Apple Pay, SticPay, Ethereum, Bitcoin
Zákaznická podpora 💬Live Chat; E-mail; Telegram
Licence 📜Curacao (8048/JAZ)

 

Uvítací bonus 20Bet

Sportovní sázkaři mohou využívat zajímavé uvítací nabídky. Ta je použitelná jednou, po dokončení registrace nebo během samotného procesu. Podobu má 100 % do 2 500 Kč. Aby bylo možné nabídku použít, je nutné vložit 250 Kč. Na bonus se vztahuje několik podmínek, které je nutné splnit, aby bylo možné výhry z bonusu vybírat na vlastní účet.

20bet

K těmto podmínkám spadají zejména povinnost prosázet x5 násobkem čerpané hodnoty. Na tiket je nutné vložit kumulované sázky s kurzem 2 nebo vyšší. Tyto podmínky je nutné splnit během 7 dnů ode dne registrace/čerpání bonusové nabídky.

 

Ostatní nabídky bonusového programu

20Bet dále poskytuje bonusy pro hráče, kteří již mají své konto registrované a verifikované. Bonusy je možné používat u některých nabídek opakovaně, každá z nich má své vlastní podmínky, které je důležité si před použitím nabídky zkontrolovat. Dostupné jsou například:

 • Reload bonus
  Pravidelně je možné používat bonus za vklad na sázkový účet. Ten má podobu odměny až do 2 500 Kč podle vloženého vkladu. Je nutné vložit minimálně 5 eur. Bonus má podobu sázek zdarma a ty je nutné použít do 2 dnů.
 • Bonus na odhady
  Za kombinovaný vklad od 20 eur za 5 dnů je možné získat odměny na správné odhady vybraných sportovních událostí. Odměna může dosahovat až 26 000 Kč. Je nutné uhodnout 10 výsledků na 10 vybraných událostí.
 • Bonus za kombinované sázky
  Multi kombinovaná sázka z 20 tipů může zdvojnásobit výhru o x2. Minimální kurz sázky musí být 1.2.

 

Registrační proces přes 20Bet

Aby bylo možné využívat naplno všechny služby poskytované sportovní sázkovou kancelář 20Bet, jako jsou sázky o skutečné peníze nebo používání věrnostních odměn, bude nutné si vytvořit sázkařský účet. To je možné následovně:

 1. Načtením stránek 20Bet je možné kliknout na oranžové tlačítko v pravém rohu – Zaregistrovat se
 2. Zobrazí se registrační formulář – je nutné vyplnit osobní údaje a případně si zvolit uvítací bonus
 3. Odesláním bude zaslán odkaz pro potvrzení registrace na e-mail
 4. Po kliknutí bude možné se přihlásit
 5. Je nutné dokončit verifikaci herního konta

Vklady a výběry

Více než desítku z mých platebních metod je možné používat pro provedení vkladů a výběrů, a to u mnoha platebních metod dokonce s okamžitým zpracováním. Metody se mohou dle jurisdikce hráče různit a musí být vždy vedeny na stejné jméno, jaké je uvedeno na registrovaném účtu.

PLATEBNÍ METODA

DOBA VKLADU

DOBA VÝBĚRU

POPLATKY

Visa / MasterCard

Okamžité

2-3 prac. dny

Dle poskytovatele

Apple Pay

Okamžité

Nepodporuje

Dle poskytovatele

Jeton

Okamžité

Okamžité

Dle poskytovatele

eZeeWallet

Okamžité

Okamžité

Dle poskytovatele

Bitcoin

Okamžité

Okamžité

Dle poskytovatele

Ethereum

Okamžité

Okamžité

Dle poskytovatele

 

Sportovní sázky přes 20Bet

Více než dvě desítky různých sportovních trhů je možné najít prostřednictvím této sázkové kanceláře, která má své rozhraní ve webovém, ale také mobilním prostředí. V jednotlivých sportech je možné filtrovat a portál nabízí také streaming vybraných zápasů, zejména z kategorie fotbalu, tenisu nebo basketbalu a ledního hokeje. Díky přehlednému výběru kurzových sázek je možné kdykoliv sledovat, jakou bude mít návratnost provedená sázka nebo se zaměřit na historické data a údaje pro kompletní analýzy.

 

Živé sázky na 20Bet

V kategorii živé sázení je možné vždy najít přehled dostupných sázek na zápasy nebo jiná utkání dle sportovní kategorie, které zrovna probíhá. Po levé straně je možné najít výčet kategorií sportovních trhů, ve kterých zrovna probíhá nějaká živá událost, po pravé straně je poté možné nastavit vlastní tiket a sledovat také již aktivní tikety a sázky. V živých sázkách je možné najít nejen Evropské fotbalové ligy, ale také například asijské, ženské sportovní ligy nebo tenisové okruhy a jiné sporty.

 

Mobilní herní zkušenost

Pro ještě větší pohodlí poskytuje tato sázková kancelář možnost stažení vlastní proprietární aplikace, v rámci, které je možné mít neustálý přehled o nastavených tiketech, zadávat sázky na cestách nebo sledovat vývoj kurzových sázek a statistik. Aplikace jsou dostupné pro operační systémy Android nebo iOS a je možné je stáhnout přímo z obchodu s aplikacemi. Pokud v nich nejsou dostupné což se může stát vlivem geografického omezení, je dostupný soubor APK pro stažení přímo na zařízení. Dále je možné využívat také chytré mobilní optimalizace, která stránky automaticky zjednoduší a přizpůsobí používanému zařízení.

 

Sázková kancelář – kurzy a sportovní trhy

20bet

20Bet poskytuje svým hráčům kvalitní nabídku kurzových sázek, které je možné si zobrazit ve formátu dle vlastní preference – přednastavený je desetinný formát. Sázkami je možné jednoduše filtrovat podle předzápasových a živých nabídek. Mezi nabízené sportovní trhy spadají:

 • eSporty
 • Fotbal
 • Lední hokej
 • Basketbal
 • Formule 1
 • Stolní tenis
 • Kriket
 • a další
Recenze od hráčů
No reviews to show.
FAQ. ČASTO KLADENÉ DOTAZY k 20Bet