100 % dorovnání na první vklad do celkové hodnoty 122 eur.
Obdrženo

SYNOTtip Bookmaker Recenze Česko

Výhody
  • Česká licence
  • Pestrá nabídka
  • Množství promo akcí a výše bonusů
  • Mobilní aplikace
  • Možnost sázení LIVE
Nevýhody
  • Chybí Live Streaming
  • Oproti konkurenci menší kurzová hladina

Baví Vás sport? Rádi si vsadíte na svůj oblíbený tým nebo zápas? Sem tam si setřete los nebo vsadíte svá čísla? Láká Vás zahrát si v opravdovém kasinu? Ať už Vás zajímá cokoliv a je Vám více jak 18 let, na SYNOTtipu si to vše můžete vyzkoušet.

SYNOTtip je na českém trhu již od roku 1991, a přestože se zabývá hlavně kurzovými sázkami, tak získal v roce 2017 licenci pro provoz pokeru a online kasina. Společnost SYNOTtip má českou licenci, ale skupina SYNOT působí jak ve střední, tak východní Evropě a má také své aktivity v Asii. SYNOTtip provozuje na území České republiky několik kasin a heren, jejich kompletní seznam najdete zde.

Jakmile se podíváte na jejich stránky tak zjistíte, že nabídka SYNOTtipu je opravdu pestrobarevná. Naleznete zde vše od online kasina, kurzové sázky po live sázky a benefit kluby. Po stylové stránce působí web SYNOTtipu oproti jiným platformám klidně a hlavně přehledně. I ten, kdo se tu ocitne napoprvé ví, kde, co je a není zmaten nadbytkem svítících reklam a nepřeberných odkazů na různé aktivity.

Zajímavé na společnosti SYNOTtip je hlavně to, že se kromě provozování online sázení také věnuje IT technologiím, sportu a cestovnímu ruchu. V minulosti společnost vícekrát podporovala český olympijský výbor, její nadace SYNOT se věnuje kultuře dětem a sportu. A pokud nejste velkým fanouškem klasických sportů jako jsou fotbal a hokej, tak si tu můžete vsadit i na takové sporty a disciplíny jako jsou šachy či lakros, a dokonce i na Miss ČR, pokud je to Váš šálek kávy.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

 

SYNOTtip Přivítací Bonus

Synottip, sazkovekancelare.tv

Při počáteční registraci si vytvoříte dočasný účet a tím se Vám na něj automaticky připíše 100 bodů, přičemž 1 bod = 1 Kč. Máte tak automaticky k dispozici 100 Kč. Dalších 200 bodů dostanete za ověření Vaší identity. A dalších 200 automaticky po dokončení registrace.

Kromě vstupního bonusu se u SYNOTtipu můžete těšit na bonusy první vklad, za věrnost, ale také bonus ve formě free spinů během promo akcí. Po úspěšné registraci se můžete těšit na vstupní bonus. Můžete si vybrat, a to mezi bonusem pro kurzové sázení, online kasino nebo online poker. Jde o bonus za registraci bez nutnosti vkladu a takové bonusy máme všichni samozřejmě moc rádi.

S tím u SYNOTtipu, co se týče odměn, ještě nekončíte. Po registraci se stáváte automaticky bronzovým zákazníkem a plnohodnotným členem BENEFIT klubu. Jak sbíráte své BENEFIT body, tak je poté prostřednictvím zákaznické podpory můžete proměnit za peníze, volné hry nebo dokonce za poukázky do populární obchodní sítě s elektronikou. To zajisté potěší.

 

Promo Akce

Sázková kancelář SYNOTtip se o své stávající hráče stará a tomu odpovídá i různorodost promo akcí, které nabízí. Novinkou pro letošní rok je “sázka bez rizika“ v hodnotě 500 Kč. Jako plnohodnotný hráč si do deseti dnů ode dne registrace můžete vsadit na jakoukoliv sázku s minimálním kurzem 1,5. Jakmile tak učiníte SYNOTtip Vám připíše na Váš účet až 500 Kč. Výhodou je to, že je jedno, zda se jedná o výherní či nevýherní tiket.

Dále by Vás mohly zaujmout bonusové turnaje v online kasinu, včetně volných zatočení. Momentální akcí je česká pokerová série s garancí 1 000 000 Kč. Seznam aktuálních turnajů naleznete zde.

Hrajte zodpovědně a pouze pro zábavu. Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

 

Kurzové sázky

Kurzová nabídka v sázkové kanceláři SYNOTtip je pestrá. Vsadit si můžete na klasické sporty jako fotbal a hokej, ale i na curling, kriket, bojové sporty, či vodní polo. Myslíme, že na chuť si tu přijde opravdu každý.

V SYNOTtip je možno sázet i na počet branek v jednotlivých třetinách v hokeji, nebo zda Váš oblíbený hráč v daném zápase skóruje. Fotbaloví fanoušci zajisté ocení možnost sázky na to, zda padne červená karta, kdo bude vítěz v 1 až 15 minutě nebo zda vybraný tým vůbec dá gól. Tipovat se dá prakticky na všechno a jak jsme si na webových stránkách načetli tak kdykoliv.

 

Registrace

Jak se zaregistrovat v Synottip sazkovekancelare.tv

Založení účtu u SYNOTtipu je velmi jednoduché a rychlé. V registračním formuláři vyplníte osobní údaje jako jméno, datum narození, číslo mobilu, email, adresu, své přihlašovací jméno a heslo. Tím si zprovozníte dočasné konto. Již za založení dočasného konta obdržíte první bonus. Poté následuje potvrzení své identity a tím i aktivace dočasného účtu. Nyní budete moc využívat všechny výhody a také obdržíte benefit body za dokončení registrace.

Nejrychlejším a zároveň nejpohodlnějším způsobem ověření identity je přes internetový banking. Lze tak učinit, pokud máte účet u některé z těchto bank – Air bank, KB, ČSOB, Česká Spořitelna, Equa bank nebo MONETA. Pokud ne, tak je možné dokončit ověření identity v jedné z provozoven SYNOTtip. Jejich kompletní seznam najdete zde.

Další možností je využít služeb DODO kurýra a dokončit registraci z domova. Ale to je pouze možné, pokud žijete v Praze nebo v Brně. Pokud chcete hrát na internetu, potřebujete ověřit také svůj bankovní účet. Jakmile to provedete, získáte dalších 200 benefit bodů. Celkem si tedy přijdete na 500 benefit bodů, a to vše jen za pouhou registraci.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele.

 

Platební podmínky výběrů a vkladů

Vklady

Synottip, sazkovekancelare.tv

Výběry

Synottip, sazkovekancelare.tv

 

Zákaznická podpora

Na stránkách SYNOTtip je lehké se orientovat. Najdete tam vše, co potřebujete, ale pokud by se Vám stalo, že se potřebujete o něčem poradit, na něco si postěžovat, SYNOTtip má skvělou zákaznickou podporu. Pokud nemáte možnost navštívit kamennou pobočku SYNOTtip, tak můžete:

napsat na e-mail synottip@synottip.cz

využít kontaktní formulář ze stránek SYNOTtip cz

zavolat na tel. č.: +420 800 888 100

Recenze od hráčů
No reviews to show.
FAQ. Často kladené otázky