100 % dorovnání na první vklad do celkové hodnoty 122 eur.
Obdrženo

Recenze sázkové kanceláře Bankonbet

4.5/5
100% uvítací bonus až do výše 2 500 Kč
Výhody
 • štědré bonusy a promo akce;
 • přehledný web;
 • spousta živých sázek;
 • rychlá a vstřícná zákaznická podpora.
Nevýhody
 • nenabízí sázení v českých korunách;
 • nemá cash-out na živé sázky.

Sázení online je mezi Čechy velmi oblíbené a tento trh neustále roste. Pokud chcete mít přístup k větší nabídce sázek online a získat zajímavé bonusy, mohou pro vás být ideální volbou mezinárodní sázkové kanceláře. Prozkoumali jsme sázkovou kancelář Bankonbet a její kompletní nabídku a máme pro vás dobrou zprávu – tady se sázet opravdu vyplatí.

 

Důvěryhodnost této sázkové kanceláře

Protože sázkovým kancelářím svěřujete své peníze, je úplně v pořádku očekávat, že budou v bezpečí a vy budete mít maximální kvalitu zákaznického zážitku. Bankonbet má mezinárodní licenci na poskytování hazardu a sázek, vydanou na ostrově Curacao. Díky licenci máte jistotu toho, že casino je bezpečné a kvalitní a splňuje velmi přísné požadavky.

Sázková kancelář Bankonbet
🌐 Webhttps://bankonbet4.com/
💰 Uvítací bonus100% až do 2 500 Kč
⚽ SportyFotbal, hokej, basketbal, házená, volejbal, virtuální sporty, živé sázky a další sporty
💳 Platební metodyPlatební karty, Skrill, Paysafecard, Neteller, Jeton, kryptoměny
📱 Mobilní aplikaceNe
💬 Zákaznický servis24/7 online chat, email
📜 Sázková licenceCuracao

 

Uvítací bonus

Uvítací bonus Bankonbet

Pro nové hráče má Bankonbet skvělý uvítací bonus na první vklad ve výši 100%, díky kterému můžete získat až 2 500 Kč. Stačí vložit alespoň 500 Kč a celý první vklad vsadit na sázku s kurzem alespoň 1,50. Po splnění podmínky dostanete bonusové peníze ihned na váš herní účet. Vklad přes Skrill a Neteller se ale nepočítají jako vklady pro získání bonusu, tak pozor na to.

 

Další nabídky a promo akce

Kromě toho, že při založení účtu u Bankonbet získáte peníze do začátku, tahle sázková kancelář pro vás bude mít ještě spoustu dalších promo akcí a výhodných nabídek. Díky nim si tak zlepšíte bilanci a užijete si více sázení na účet Bankonbet. Aktuálně zde najdete následující promo akce.

 • Cashback bonus 10% do výše maximálně 12 500 Kč;
 • Týdenní Reload bonus 50% na další vklady do limitu 12 500 Kč;
 • Accumulator Boost až 100% pokud vsadíte na více zápasů s kurzem alespoň 1,40 v jednom sázkovém tiketu;
 • 100% vrácení peněz při bezgólové remíze;
 • 50% Reload bonus na dostihy do výše 1 250 Kč.

 

Proces registrace v sázkové kanceláři Bankonbet

Bankonbet sportovní sázení

Otevřít si sázkový a herní účet u Bankonbet zvládne každý. Podívejme se, jak na to.

 1. Klikněte na tlačítko Register v rohu webu Bankonbet.
 2. Vyberte si váš uvítací bonus na sázení. Nezapomeňte ho využít na maximum.
 3. Uveďte váš email, přihlašovací jméno a heslo.
 4. Doplňte požadované osobní údaje.
 5. Po dokončení registrace dostanete potvrzení do mailu a můžete vložit první peníze.

 

Vklady a výběry peněz

Díky své nabídce platebních metod má Bankonbet možnost, jak efektivně vkládat a vybírat peníze pro každého. Základ tvoří platební karty, dále můžete použít velmi oblíbenou Paysafecard, která je skvělá pro menší anonymní vklady. Elektronické peněženky Skrill a Neteller jsou skvělé, ale pozor na omezení u bonusu na vklad. Kryptoměny je možné použít pouze pro výběry, bohužel pro vklady je aktuálně použít nemůžete. Vklady i výběry probíhají rychle a sázkovce za ně neplatíte žádné poplatky.

Platební metoda

Doba vkladu

Doba výběru

Poplatek

Platební karty

Okamžitě

1-3 dny

Žádný

Paysafecard

Okamžitě

Jen pro vklady

Žádný

Skrill

Okamžitě

1-3 dny

Žádný

Neteller

Okamžitě

1-3 dny

Žádný

Kryptoměny

Jen pro výběry

1-3 dny

Žádný

 

Sportovní sázení v Bankonbet

Sportovní sázení v Bankonbet

V Bankonbet si můžete vsadit na řadu sportovních sázkových příležitostí, včetně nejpopulárnějších sportů, jako hokej, fotbal nebo tenis. České ligy zde bohužel aktuálně chybí, ale pokud vás baví třeba německá Bundesliga, najdete zde spoustu možností. Mezi sporty, na které můžete v Bankonbet sázet, patří následující:

 • Fotbal,
 • Hokej,
 • Rugby,
 • Basketbal,
 • E-sporty,
 • Volejbal,
 • Házená.

Toto ale není celý seznam sportů, na které můžete v Bankonbet sázet. Vše najdete na jejich webu v sekci s kurzovými sázkami. Navíc zde můžete sázet také živé sázky a dostihy zde mají svou vlastní sekci a jsou specialitou této sázkové kanceláře. Prostředí pro sázení je velmi přehledné a vše se dá snadno najít.

 

Živé sázky

Bankonbet recenze

Díky své široké nabídce sportů si v Bankonbet můžete vsadit skoro na všechno. A protože živé sázení je obrovským trendem posledních let, nemůže chybět ani v této online sázkové kanceláři. Najdete tu klaiscké sporty, jako fotbal, hokej nebo volejbal, ale také novoty typu e-sportů nebo virtuálních sportovních utkání, generovaných počítačem. Trochu nám zde chyběla možnost cash-outu na aktivní tikety, ale jinak je nabídka velmi kvalitní a stejně jako u klasických kurzových sázek je zde vše přehledné a není problém cokoli rychle najít.

 

Sázení na mobilech

Bankonbet nenabízí vlastní aplikaci pro systémy iOS nebo Android, ale to vůbec nevadí. Vyzkoušeli jsme totiž jeho web a vše běželo skvěle. A protože sázení z mobilů je velmi oblíbené, věnovali jsme tomuto tématu velikou pozornost. Všechny funkce byly na mobilech dostupné a sázení probíhalo hladce a bez komplikací. Pro hráče, kteří rádi sází z mobilu tak můžeme Bankonbet doporučit.

 

Bankonbet kurzy a sázkové příležitosti

Sázkové kurzy jsou alchymie, které málokdo rozumí. Naštěstí máme tým zkušených analytiků, kteří umí detailně vyhodnotit výhodnost nabídky jednotlivých sázkových kanceláří. Náš tým prošel nabídku Bankonbet a srovnal kurzy a jejich rozptyl s ostatními sázkovými kancelářemi na trhu a jejich nabídka se drží na slušném průměru. Pokud nehodláte sázet obrovské sumy, jsou nabízené kurzy férové i ve srovnání s českými sázkovkami. Marže sázkové kanceláře vychází v případě Bankonbet okolo 6%, což je rozumná hodnota.

Co se týče nabídky sázkových možností, trochu zamrzí absence českých lig, ale vzhledem k tomu, že se jedná o mezinárodní sázkovou kancelář, je to pochopitelné. Jinak je ale nabídka sázek velmi pestrá a najdete zde i sporty, které v českých sázkových kancelářích často nejsou dostupné.

Hodnocení
Celkové Hodnocení
4.5/5
 • Důvěra a Férovost
  4/5
 • Hry a Software
  5/5
 • Bonusy a Akce
  4/5
 • Zákaznická Podpora
  5/5
Recenze od hráčů
No reviews to show.
FAQ. Často kladené otázky