100 % dorovnání na první vklad do celkové hodnoty 122 eur.
Obdrženo

Bonusy - Přivítací bonus

(4)
Filtr
 • Bonus
  Vstupní Bonus Supa Casi: Recenze
  Znáte to, už Vás omrzela Vaše obvyklá sázková kancelář. Hry už Vás nebaví a nic nového se neděje? Pokud jste…
 • Bonus
  Vstupní Bonus Chance: Recenze
  Co je vstupní bonus Chance? Sázková kancelář Chance je vlastně takovou mladší sestrou Tipsportu, který tuto sázkovou kancelář od roku…
 • Bonus
  Vstupní Bonus Sazkabet: Recenze
  Vstupní Bonus Sazkabet: Recenze Loterijní společnost Sazka je hlavním hráčem na českém poli v oblastní hazardního hraní a sázení. Kromě…
 • Bonus
  Vstupní Bonus Betano: Recenze
  Sázková společnost Betano vstoupila na český trh v únoru roku 2022, což ji činí benjamínkem mezi ostatními sázkovými kancelářemi. V…
Všechny své bonusy Vám zašleme na e-mailovou adresu
FAQ. Často kladené Otázky
 • Co je to uvítací bonus?

  Uvítacím bonusem neboli vstupním bonusem se online kasina snaží přilákat nové hráče. Existuje několik typů uvítacích bonusů. Hráči mají možnost si vybrat mezi bonusem za vklad, bonusem formou otáčení zdarma a bonusem bez vkladu. V českých online kasinech je nejpopulárnější bonus bez vkladu, který můžete získat za plnou registraci.

  Hlavní výhodou uvítacího bonusu je možnost extra hraní a maximalizování šancí na výhru. Po splnění smluvních podmínek bonusy proměníte na skutečné peníze, které pak můžete z účtu vybrat nebo je využít na další hraní.

  Nejedná se ale o peníze zdarma, sázíte skutečné peníze sice formou bonusů, ale i tak o ně můžete přijít pokud Vám štěstí nebude přát. Proto sázejte s rozvahou ať svých rozhodnutí nemusíte litovat.

 • Je uvítací bonus povinný?

  Uvítací bonus rozhodně povinný není. Stejně tak jako kasina ho nemusí nabízet tak ho Vy nemusíte přijmout. Kdo je ale takový blázen, že by odmítl bonusové peníze a extra šanci na výhru zdarma? Správný uvítací bonus může zásadně vylepšit Vaše skóre z hazardního hraní. Pokud se rozhodnete pro bonus bez nutnosti vkladu tak si dokonce zahrajete s penězi kasina a nikdy nevíte zda zrovna s nimi netrefíte jackpot.

 • Můžete si bonus vybrat okamžitě?

  K většině bonusů se váží podmínky plnění pro jejich vyplácení. Některá online kasina Vám připíší bonus na účet ihned po registraci, jiná zase až po protočení. Proto je důležité si prostudovat jednotlivé bonusové podmínky. Vybírejte si pouze licencovaná kasina která se řídí platnou legislativou České republiky ať se Vám nestane, že o své peníze přijdete.

 • Můžete převést uvítací bonus?

  U některých bonusů je to možné, jako například u těch co Vám kasino ihned připíše na účet za registraci. Tyto bonusové nabídky nejsou, ale většinou tak lákavé a vlastně se ani nevyplatí. Rozhodně na nich nezbohatnete. Po čase Vám dojdou kasina kde se můžete registrovat.

  Online kasina nabízejí bonusy mimo jiné taky pro to aby si hráči mohli užít příjemnou zábavu a prozkoušeli si hry, na které by si třeba jinak netroufli. To vše bez toho, aniž by nějak výrazně riskovali svůj kapitál.