100 % dorovnání na první vklad do celkové hodnoty 122 eur.
Obdrženo

Vstupní Bonus Sázkových Kanceláří v České Republice

Obdržte bonus

Jste-li fanouškem hazardních her a sportovního sázení a přemýšlíte u které sázkové kanceláře si otevřete svůj účet, určitě zvažte, zda vám vyhovuje výše vstupního bonusu, který nabízí. Je to totiž pro Vás možnost si vyzkoušet nabídku jednotlivých kanceláří bez toho, aniž byste riskovali svůj kapitál.

Nabídka na trhu sázkových kanceláří je opravdu pestrá. Což má za následek, že velká jména ve světě online hraní se perou o své zákazníky, a tak se snaží jim nabídnout co nejvýhodnější podmínky.

Co je to vstupní bonus?

Vstupní bonus jsou vlastně extra peníze, které můžete využít k sázení nebo hraní hazardních her. Většina sázkových kanceláří je nabízí novým uživatelům při plné registraci jejich účtu. Často se jedná se o bonusový kód, který musíte zadat při registraci svého účtu nebo při prvním vkladu.

Sázkové kanceláře se v podmínkách čerpání bonusu liší. Abyste se vyhnuli případnému rozčarování při čerpání bonusu je důležité si přečíst podmínky jednotlivých sázkových kanceláří.

Jak ho můžete získat?

Podrobnosti se liší sázková kancelář od kanceláře. Vstupní bonus můžete čerpat ihned po registraci prvním vkladu nebo po první sázce. Nejvýhodnější formou vstupního bonusu je bonus bez vkladu. Je totiž připsán na Váš účet bez nutnosti vložení vlastního kapitálu. Sázková kancelář se Vás tak snaží motivovat k sázení a hraní. Dalším vstupním bonusem je bonus ke vkladu, který funguje na principu, čím více vlastních peněz vložíte tím více Vám sázková kancelář připíše na účet.  Tento bonus může být vyjádřen procenty nebo pevnou částkou.

Co musíte splnit pro získání vstupního bonusu?

Vstupní bonusy podléhají obchodním podmínkám. Pro získání bonusu bez nutnosti vkladu Vám stačí si jen pořídit plně registrovaná účet u sázkové kanceláře, která ho nabízí.

Pokud si zvolíte bonus k prvnímu vkladu je bonus uváděn procenty a pevnou částkou. Například 100% bonus 5000 Kč znamená, že hráč po vložení prvního vkladu získá stejnou částku, která nepřesahuje hodnotu 5 000 Kč zpět.

Při čerpání bonusu volná zatočení se vyplácí formou volných zatočení.  Hráči musí protočí určitou částku a bonus se pak vyplácí ve výši násobku této vítězné částky.

Dalším ne tak populárním bonusem je bonusový kredit kdy se suma vyplácí formou kreditů, které se dají využít pouze na hraní her.

Kdy bude bonus připsán na můj účet?

Možností je hned několik, opět záleží na individuální sázkové kanceláři a jejich obchodních podmínkách. Peníze lze získat:

Okamžitě při prvním vkladu na účet a lze je okamžitě využít na hraní a sázení
Po protočení určité částky Vám budou připsány na Váš účet
Postupným uvolňováním, například procentuálně

Shrnutí

Není nic špatného si vybírat u které sázkové kanceláře si otevřete svůj hráčský účet podle toho jaký nabízí vstupní bonus. Většina bonusů je opravdu navržena tak aby Vám usnadnila hraní a zvýšila Vám požitek ze sázení. I tak je dobré si pohlídat pár věcí ať pak nejste zklamaní formou vyplácení  nebo konečnou výši bonusu.

Proto než se k něčemu zavážete prozkoumejte jaká je maximální výška bonusu na který máte nárok ať už v procentech nebo v pevné částce. Také si ohlídejte zda bonus není omezen na nějaký turnaj nebo souboj a jestli pro jeho připsání nemusíte protočit vyhrané peníze nebo dokonce vlastní kapitál. Znát podmínky výběru je pro Vás velice důležité.

Chance Bookmaker Recenze Česko
Domov
Sázkové kanceláře

Obdržte bonus
Všechny své bonusy Vám zašleme na e-mailovou adresu
FAQ. Často Kladené Otázky
 • 💡Kdy bude bonus připsán na moje konto?

  Čas připsání bonusu na vaše konto závisí na pravidlech konkrétní sázkové kanceláře. Obvykle se to děje okamžitě po splnění podmínek bonusové nabídky.

 • 💡Kde dostanu vstupní bonus?

  Vstupní bonus je obvykle poskytován při registraci na sázkové kanceláři. Podrobnosti o tom, jak získat vstupní bonus, budou uvedeny na webových stránkách dané sázkové kanceláře.

 • 💡Jaká je nejlepší sázková kancelář bonus?

  Vzhledem k tomu, že hodnocení nejlepší sázkové kanceláře a jejího bonusu je subjektivní, doporučujeme si prohlédnout různé sázkové kanceláře a jejich nabídky bonusů.

 • 💡Co je to bonusový kód?

  Bonusový kód je speciální kód, který můžete použít při registraci nebo po registraci do sázkové kanceláře. Tím získáte dodatečný bonus na své sázky. Při vyplňování registračního formuláře vás budou instruovat, kde a kdy kód zadat.