100 % dorovnání na první vklad do celkové hodnoty 122 eur.
Obdrženo

Chance Bookmaker Recenze Česko

Výhody
  • Nabízí stažení mobilní aplikace pro zařízení se systémem Android a iOS
  • Výplata výher i na pobočkách 
  • Velké množství poboček
  • Vstupní bonus + 200 Kč
Nevýhody
  • Oproti ostatním sázkovými kancelářím nižší vstupní bonus
  • Minimální vklad při využití Skrill peněženky činí 1 000 Kč. 

Chance je oblíbená sázková kancelář mezi sázkaři v České Republice a nabízí širokou škálu sázek na všechny hlavní sporty z celého světa.

Chance je třetí největší herní kanceláří v České republice s více než přes 200 poboček po celé zemi. Jedničkou na českém trhu je Tipsport, který vlastní i herní kancelář Chance a to od ledna roku 2013. Díky této skutečnosti jsou stránky obou společností velmi podobné, hlavním rozdílem je výběr barev. Kurzová sleva je v podstatě stejná jako kurz. Sázková kancelář Chance je držitelem české licence, takže se všichni hráči musí registrovat na pobočce nebo online přes internetové bankovnictví! Na zmíněných pobočkách Chance umožňuje sázet i na hry s čísly, kostky nebo poker.

 

Chance Uvítací bonus Česko

Ihned po registraci získáte zdarma 200 Kč, které můžete využít k provedení první sázky na Chance.

Po uskutečnění vašeho prvního vkladu na svůj účet, obdržíte vstupní bonus ve výši 100 % ze svého prvního vkladu až do výše 2 000 Kč.

Abyste získali účastnický bonus, musíte vsadit 14 000 Kč na tikety s minimálním kurzem 2,0. Pro výpočet nároku na účastnický bonus se vám každý den připisují celkové sázky až do maximální výše 2 000 Kč.

Více podrobností o bonusech a podmínkách k jejich obdržení naleznete na oficiálních stránkách sázkové kanceláře Chance, v sekci Bonusy.

 

Chance Akce Česko

Chance, sazkovekancelare.tv

Věrnostní program Golden Club

Chance má také věrnostní program s názvem Golden Club. S každým předzápasovým tiketem mohou hráči získat zlaté věrnostní body, které mohou zákazníci Chance uzavírat na bezplatné sázky, vylepšovat kurzy nebo nakupovat v internetovém obchodě Chance. Množství získaných zlatých mincí závisí na směnném kurzu. Při sazbách až 19,9 je z vkladů vyplaceno 0,75 % mincí, zatímco při vyšších sazbách 20,0+ je to 2–25 %. Zlaté mince lze vsadit i na pobočce, tedy nejen přes internet (1 zlaťák = 1 Kč). Denní limit je 100 zlatých.

Jednou z největších výhod Golden Clubu je, že sázející hráči mohou sázet téměř bez věrnostních bodů (zlaťáků), které získají. V případě výherního tiketu bude sázející hráč odměněn svou korunou.

Další výhodou Golden Clubu je, že na své vstupenky můžete využít až 100% kurzové zvýhodnění. Navíc při kurzových sázkách můžete sledovat vybrané sporty živě na Chance TV online (PC, mobil nebo tablet) zcela zdarma.

 

Chance Sportovní sázení Česko

Mezi typy kurzových sázek, na které si můžete vsadit, patří například Sportovní sázky. Na Chance jsme jsme objevili i sporty méně známé. Zvláštní je, že si můžete vsadit na volební výsledky, České lvy a v neposlední řadě superhvězdy. Vsadit si můžete i na eSporty, jako je League of Legends, StarCraft 2 atd.

Dále si můžete vsadit na zápas s jakýmkoliv kurzem.

Chance nabízí také tzv. Akumulační sázení = Více sázkových příležitostí na jeden tiket, výhra, když jsou všechny tipy správné. Live sázení bylo během hry uzavřeno. A jako poslední je Asian Handicap sázka bez nerozhodného výsledku. Šance na výhru je tedy vždy 50 na 50.

Mezi nejoblíbenější sporty mezi sázkaři na Chance patří tyto:

Chance, sazkovekancelare.tv

Dalším produktem bookmakera Chance jsou jeho kasina a hry. Kromě toho loterie nabízí dva další typy sázení, a to skupinové (více malých tiketů v jednom velkém tiketu) a systémové (zvýšená šance na výhru díky výběru více čísel).

Sázková kancelář Chance nabízí svým hráčům také možnost stažení mobilní aplikace Chance do jejich telefonních zařízení, která podporují system Android a iOS. To uživatelům umožní mít svůj hráčský účet neustále pod kontrolou.

 

Chance Proces registrace Česko

Jak se zaregistrovat v Chance sazkovekancelare.tv

Pečlivě zadejte veškeré potřebné údaje do registračního formuláře. Veškeré vaše údaje, které vyplníte, musí být pravdivé (včetně vašeho mobilního telefonu). Ve formuláři k registraci je pole „Chci zadat akční kód“, které pro získání vstupního bonusu není třeba vyplňovat. Doporučujeme vám však si před registrací pozorně přečíst bonusové podmínky, abyste věděli, co vše je nezbytné pro vyplacení uvítacího bonusu.

Po 1. lednu 2017 je pro dokončení registrace stále vyžadováno ověření. Do té doby máte dočasný účet s limitem vkladu 3 000 Kč. Od registrace máte 30 dní na dokončení trvalého účtu, existuje mnoho způsobů, jak to udělat – návštěvou Kamenné pobočky, přes Czech POINT nebo online přes Internetové bankovnictví (pro Air Bank, Česká spořitelna, ČSOB, Equa Bank, Moneta, Komerční Banka)

 

Chance Platební metody pro vklady a výběry Česko

Chance nabízí různé možnosti vkladů, od platebních karet po bankovní převody (včetně zrychlených bankovních převodů ze všech bank, se kterými PayU spolupracuje) nebo Paysafecard. Můžete také použít elektronické peněženky Skrill nebo PayPal. Všechny vklady Chance jsou bez poplatků s výjimkou předplacené karty Paysafecard, kde si Chance účtuje 5% poplatek.

Platbu z internetového účtu Chance lze provést bankovním převodem (limit 1 000 000 Kč), elektronickou peněženkou Skrill nebo na pobočce Chance (limit mnohem nižší – 5 000 Kč). Pokud si přejete vybrat své peníze skrze bankovní převod, musíte mít na hráčském účtu alespoň 1000 Kč. Při výběru přes pobočku je minimální částka výběru 100 Kč.

Vždy doporučujeme používat stejnou metodu pro vklady i výběry, aby byl proces jednodušší.

 

Chance Zákaznická podpora Česko

Na obrázku níže naleznete možnosti, jak se spojit s Chance v případě jakýchkoliv problémů.

Chance, sazkovekancelare.tv

Recenze od hráčů
No reviews to show.
FAQ. ČASTO KLADENÉ DOTAZY K CHANCE