100 % dorovnání na první vklad do celkové hodnoty 122 eur.
Obdrženo

Vstupní Bonus Chance: Recenze

Obdržte bonus

Co je vstupní bonus Chance?

Sázková kancelář Chance je vlastně takovou mladší sestrou Tipsportu, který tuto sázkovou kancelář od roku 2013 vlastní. Pokud se momentálně rozmýšlíte, kde si vyzkoušet svou herní strategii tak s Chancí jako licencovaným českým bookmakerem rozhodně chybu neuděláte. Hlavním rozdílem mezi Tipsportem a Chancí je dostupnost poboček, designu jejich web stránek a ve vstupních bonusech.

Aktuální nabídka sázkové kanceláře Chance je vstupní bonus 100 % až do výše neuvěřitelných 2 000 Kč. A to není vše, každý nově registrovaný hráč s ověřeným účtem dostane automaticky extra 200 Kč zdarma. Pokud Vaše hráčské srdíčko poposkočilo při čtení těchto řádek tak čtěte dál protože v naší recenzi se dozvíte vše, co potřebujete o vstupním bonusu Chance vědět.

 Jak ho můžete získat?

uvítací bonus od Chance sazkovekancelare.tv

Podrobnosti se liší sázková kancelář od kanceláře. Vstupní bonus  můžete čerpat ihned po registraci, prvním vkladu nebo po první sázce. Nejvýhodnější formou vstupního bonusu je bonus bez vkladu. Je totiž připsán na Váš účet bez nutnosti vložení vlastního kapitálu. Sázková kancelář se Vás tak snaží motivovat k sázení a hraní. Dalším vstupním bonusem je bonus ke vkladu, který funguje na principu, čím více vlastních peněz vložíte tím více Vám sázková kancelář připíše na účet.  Tento bonus může být vyjádřen procenty nebo pevnou částkou.

Co musíte splnit pro získání vstupního bonusu Chance?

Vstupní bonus Chance 100 % až do výše 2 000 Kč získáte při prvním vkladu na Váš  účet. Výše bonusu se rovná výši vkladu. Minimální vklad je krásná 1 Kč a pro čerpání celkové výše bonusu je optimální vklad ve výši 2 000 Kč. Pro získání bonusu musí hráč alespoň jednou prosázet celou částku prvního vkladu s kurzem nejméně 2,00. Poté mu bude bonus automaticky připsán na účet. Bonus je připisován po částech. Sázkové požadavky musí být splněny nejpozději do 90 dnů od aktivace bonusové nabídky a připsání prvního vkladu. Každý nový sázející dále po dokončení registrace automaticky získává bonus v podobě ´goldenů´. Měna, se kterou může hráč disponovat pouze ve svém uživatelském kontu a může ji využít k dalšímu hraní a sázení.

Shrnutí

Nadchla Vás aktuální nabídka sázkové kanceláře Chance? Nejen že u Chance získáte dnes už standardní registrační bonus ve výši 200 Kč zdarma, ale čeká na Vás i vstupní bonus v hodnotě 100 % maximálně do výše 2 000 Kč. Pamatujte však, že vstupní bonusy jsou omezené pouze na nové hráče a nelze je kombinovat s jinými nabídkami. Také se na ně váží podmínky čerpání, které ne vždy mohou být pro Vás výhodné.

V naší recenzi jsme se Vám snažili vysvětlit vše o tom jaký vstupní bonus nabízí sázková společnost Chance. Zaměřili jsme se hlavně na podmínky jeho čerpání a na kolik vlastně máte právo. Díky tomu máte po ruce vše potřebné a je jenom na Vás se rozhodnout, zda dáte této sázkové kanceláři Chanci.

Přečtěte si více

Chance Bookmaker Recenze Česko
Vstupní Bonus Sázkových Kanceláří v České Republice
Domov

Obdržte bonus
Všechny své bonusy Vám zašleme na e-mailovou adresu