Získat 100% bonus a 25 roztočení zdarma na Starburst
Obdrženo

Vstupní Bonus Betano: Recenze

Obdržte bonus

Sázková společnost Betano vstoupila na český trh v únoru roku 2022, což ji činí benjamínkem mezi ostatními sázkovými kancelářemi. V zahraničí se Betano těší velké popularitě. Obzvláště v Portugalsku, kde mají její logo na dresech velké fotbalové kluby.

Věříme proto, že Betano je pro sázkaře z České republiky určitě také příjemným oživením. Jako nováček na trhu se Betano musí snažit co nejvíce zaujmout a přilákat nebo dokonce odlákat klienty od konkurenčních sázkových kanceláří. Jak toho nejlépe dosáhnout je nabídnout co nejzajímavější a nejlákavější vstupní bonusy a promo kódy.

Co je vstupní bonus Betano?

Vstupní bonus jsou volné peníze, které Vám sázková kancelář, u níž si otevřete účet připíše po splnění určitých podmínek. Sázkové kanceláře se v podmínkách čerpání bonusu liší. Abyste se vyhnuli případnému rozčarování při čerpání bonusu je důležité si přečíst podmínky jednotlivých sázkových kanceláří. Ne pokaždé musí být forma čerpání a vyplácení bonusu pro Vás výhodná či dosažitelná.

Sázková kancelář Betano momentálně rozjíždí kampaň ´Hra právě začíná´ kde nabízí 100 % až do výše 3 000 Kč. Dalším vstupním bonusem, který u sázkové kanceláře Betano můžete momentálně získat je 300 Kč zdarma. Což rozhodně není žádná malá částka.

Jak ho můžete získat?

uvítací bonus od Betano sazkovekancelare.tv

Podrobnosti se liší sázková kancelář od kanceláře. Vstupní bonus můžete čerpat ihned po registraci prvním vkladu nebo po první sázce. Nejvýhodnější formou vstupního bonusu je bonus bez vkladu. Je totiž připsán na Váš účet bez nutnosti vložení vlastního kapitálu. Sázková kancelář se Vás tak snaží motivovat k sázení a hraní. Dalším vstupním bonusem je bonus ke vkladu, který funguje na principu, čím více vlastních peněz vložíte tím více Vám sázková kancelář připíše na účet.  Tento bonus může být vyjádřen procenty nebo pevnou částkou.

Co musíte splnit pro získání vstupního bonusu Betano?

Vstupní bonus Betano100% až do výše 3 000 Kč získáte i bez zadávání promo kódu. Váš nárok uplatníte tím, že si u Betana zaregistrujete svůj účet a provedete svůj první vklad. Minimální vklad je 100 Kč. Výše bonusu je určena výší Vašeho vkladu, maximálně do 3 000 Kč. Znamená to, že i když na svůj účet vložíte více, víc než 3 000 Kč nedostanete. Další podmínkou je prosázení hodnoty bonusu. V případě tohoto bonusu, ho musíte prosázet 14 s minimálním kurzem 1,8 a to nejpozději do 90 dnů ode dne založení účtu.

Vstupní bonus 300 Kč zdarma opravdu získáte zdarma. Automaticky se Vám připíše na účet při plné registraci.

Shrnutí

Vstupní bonusy jsou vázány na podmínky, které upravují formu jejich čerpání a jejich výši. Je třeba si tyto podmínky prostudovat, než se pro daný bonus rozhodnete. Často se tak stává, že bonus pro Vás nemusí být tak výhodný, jak se zprvu zdálo, nebo že na nej vlastně vůbec nedosáhnete.

Také je třeba mít na paměti, že vstupní bonusy jsou omezené pouze na nové hráče a nejsou kombinovatelné s jinými promo akcemi, či bonusy. Dále jejich čerpání nebo plnění podmínek pro jejich čerpání je časově omezené. V této recenzi jsme se Vám snažili vysvětlit vše o tom jaké bonusy nabízí sázková společnost Betano. Zaměřili jsme se hlavně na podmínky jejich čerpání ať můžete mít po ruce všechny informace při rozhodování, zda si u Betana otevřít svůj účet.

Přečtěte si více

Betano Bookmaker Recenze Česko
Jak se zaregistrovat na Betano  Průvodce
Sázkové kanceláře

Obdržte bonus
Všechny své bonusy Vám zašleme na e-mailovou adresu