100 % dorovnání na první vklad do celkové hodnoty 122 eur.
Obdrženo

Jak se zaregistrovat na Betano – Průvodce

Bet365 App, Sazkovekancelare.tv

Betano je přístupné na více zařízeních, včetně stolních počítačů. Chcete-li se zaregistrovat do Betano prostřednictvím webových stránek, ze svého počítače, postupujte podle následujících kroků:

  1. Nejprve vyhledejte sázkovou stránku na svém stolním zařízení a poté klikněte na tlačítko „Registrovat“.
  2. Následně budete požádáni, abyste se zaregistrovali pomocí účtu Facebook, Google nebo Gmail.
  3. Nakonec vyplňte požadované údaje a klikněte na tlačítko „Dokončit registraci“.

Pokud si chcete založit účet u Betano, musíte být nejprve plnoletí, tedy starší 18 let. Betano přijímá pouze sázkaře ze zemí, kde jsou online hazardní hry legální. Hráči ze zemí, kde online hazardní hry nejsou legální, mohou mít potíže s přístupem na platformu. Česká Republika se řadí mezi země s legálním přístupem na platformu Betano.

 

Jak se zaregistrovat v mobilní aplikaci Betano

Kromě webové verze lze Betano přistupovat také přes mobilní zařízení. Nabízí také dlouhodobé sázky. Mobilní aplikace vám umožní pohodlně sázet na vaše oblíbené sporty a volně přepínat mezi kasinem a sázením.

Registrace do Betano přes mobil se neliší od webové verze. Před vstupem na online herní platformu si však musíte stáhnout aplikaci.

Betano, sazkovekancelare.tv

  1. Nejprve navštivte oficiální stránky Betano.
  2. Poté přejděte do spodní části stránky, kde uvidíte tlačítko pro stažení „Android Phone“ a „Apple Store“.
  3. Nakonec vyberte možnost, podle svého mobilu a stáhne se verze aplikace z webu.

K tomu, abyste mohli začít hrát, není potřeba stahování žádné aplikace. Můžete hrát z mobilu přímo v prohlížeči. Web Betano se dokáže přizpůsobit vašemu zařízení a nepoznáte žádný rozdíl mezi hraním hry přes aplikaci a online přes prohlížeč.

 

Jak začít hrát

Po úspěšné registraci na vás čeká další krok a tím je financování vašeho účtu. Nejprve se přihlaste ke svému stávajícímu účtu Betano. Dále klikněte na tlačítko vkladu umístěné v pravém horním rohu hlavní stránky. Nakonec vyberte preferovaný způsob platby a zadejte všechny požadované informace.

Při vkladu přes kartu jsou peníze připsány okamžitě a můžete rovnou začít vybírat některý z dalších bonusů. Betano stále pracuje na optimalizaci doby připsání pomocí jiných metod.

U bankovních převodů jsou uvedeny obvyklé doby zpracování. V některých případech může být tato lhůta prodloužena z důvodu interních procesů banky. Betano podporuje VISA a MasterCard, stejně jako Revolut a Skrill. Pokud dáváte přednost používání online peněženky Skrill, můžete také použít funkci Skrill 1-Tap. Skrill jej spustil, aby usnadnil platby. Nemusíte znovu zadávat heslo pokaždé, když jej použijete.

Betano, sazkovekancelare.tv

Pro usnadnění tohoto procesu doporučujeme používat vždy stejné způsoby vkladu a výběru.

V zemích jako je Česká Republika, kde je Betano legální, si hráči mohou aktivovat uvítací bonus pomocí Betano bonusového kódu při registraci.

 

Proč se připojit k Betano

výhody Betano sazkovekancelare.tv

Betano je mezi sázkaři v České republice oblíbená sázková kancelář, která nabízí širokou škálu sázek na všechny významné sporty z celého světa.

Sázkovou kancelář Betano založila společnost Kaizen Gaming Ltd., a přestože Betano působí na trhu již několik let v různých zemích světa, například v Portugalsku, Německu nebo Brazílii, na českém trhu se Betano objevilo až v roce 2022. Od února 2022 získala společnost Betano licenci od Ministerstva financí a s ní i vstup na český trh.

 

Přečtěte si více

Betano Bookmaker Recenze Česko