100 % dorovnání na první vklad do celkové hodnoty 122 eur.
Obdrženo

Sazkabet Bookmaker Recenze Česko

Výhody
  • Až 5 000 Kč bonus za vklad
  • Nejrozšířenější síť poboček v Česku 
  • Výplata ihned
  • Mobilní aplikace pro zařízení se systémem Android a iOS
Nevýhody
  • Zákaznický servis je nedostupný od 1:00 do 7:00 hodin
  • Při platbě do zahraničí očekávejte poplatky

Sazkabet je sázková kancelář, která byla založena v roce 2009. Sazkabet má nejširší síť poboček v České Republice a je držitelem licence k provozování hazardních her vydané Ministerstvem financí ČR. V nabídce naleznete mnoho sportů, na které si můžete vsadit. Nabídka sportů se liší podle ročního období. Krom sportů si můžete vsadit na konkrétní ligu či uzavírat společenské sázky. Sazkabet navíc nabízí novým uživatelům uvítací bonus až do výše 5 000 Kč po úspěšném dokončení registrace. Pro sázení na Sazkabetu musíte být starší než 18 let.

 

Sazkabet Uvítací bonus Česko

Bonus za vklad získáte po úplném dokončení registrace hráčského účtu a ověření totožnosti. Poté proveďte minimální vklad 100 Kč. Po registraci a vložení 100 Kč získáte 100 Kč zdarma na svůj hráčský účet. 400 Kč získáte po ověření identity přes Internetové bankovnictví nebo Obchodní místo Sazka.

 

Sazkabet Sportovní sázení Česko

Sazkabet nabízí možnost sázet na všechny obvyklé sporty, ale v jeho nabídkách najdete i okrajovější sporty, které v některých jiných sázkách nenajdete.

Mezi běžně sledované sporty patří fotbal, hokej, basketbal, tenis a bojová umění. Mezi vzácné a dokonce exotické sporty patří galský fotbal nebo galský hokej.

Sportovní události, které Sazkabet aktuálně nabízí, se samozřejmě budou odvíjet od aktuální sezóny. V zimě se v nabídce této sázkové knihy setkáte s trochu jiným sportem než v létě. V zimě se můžete zúčastnit sázení v biatlonu, skoků na lyžích nebo alpského lyžování a v létě se můžete těšit na sázení na baseball, kriket nebo koňské dostihy a další.

Společenské sázky

Společenské sázky jsou typem sázek, který se týká veřejných záležitostí a událostí z ekonomiky, politiky atd. Vsadit si můžete například na vítěze prezidentských voleb, vítěze různých pořadů jako je Star Dance či Super Star. Vsadit si můžete například i na nejvyšší naměřenou denní teplotu ve stupních Celsia.

Ligové sázky

Nabídka jednotlivých lig je zcela odvislá od toho, jak je daný sport sledovaný. U hojně sledovaných sportů se můžete těšit na velký počet lig, naopak u okrajových sportů je docela možné, že Sazkabet nabídne třeba jen jednu ligu. Ve fotbale si můžete vsadit například na LaLigu, Premier League, Ligue 1, Serii A a Bundesligu. V ledním hokeji si můžete vsadit na NHL, SHL, Liiga, NLA nebo KHL.

Kromě toho na Sazkabet můžete koupit stíhací losy nebo využít funkce loterie. Dále můžete také navštívit sekci her. V nabídce jsou hry od následujících výrobců:

Sazkabet, sazkovekancelare.tv

Sazkabet má ve své nabídce také možnost stáhnout si mobilní aplikaci do zařízení podporující Android či iOS.

Sazkabet, sazkovekancelare.tv

 

Sazkabet Proces registrace Česko

Jak se zaregistrovat v Sazkabet sazkovekancelare.tv

Založení účtu na Sazkabet je rychlé a snadné. K registraci bude potřeba vyplnit registrační formulář. Pečlivě a pravdivě vyplňte údaje ve formuláři. Poté se přihlaste, vložte minimální požadovanou částku 100 Kč a můžete začít sázet.

Sazkabet po vás bude vyžadovat ověření totožnosti. To lze provést skrze Bankovní převod nebo osobně na pobočce.

 

Sazkabet Platební metody pro vklady a výběry Česko

Na Sazkabet si můžete vybrat hned z několika platebních možností.

Platební karta

Mezi nejpoužívanější platební karty současnosti se řadí produkty společností VISA, Maestro a Eurocard/Mastercard.

ePlatba

Elektronické platby jsou okamžité převody z vašeho bankovního účtu. Sazkabet podporuje banky jako je Česká spořitelna, Era (Poštovní spořitelna), GE Money Bank, Fio banka, ČSOB, mBank, Sberbank, Komerční Banka a Raiffeisenbank.

Na pobočce

Vklad můžete provést na kterékoliv pobočce Sázkové kanceláře. Některé sázkové kanceláře mohou také požadovat manipulační poplatek na pobočce ve výši přibližně 10 % z vkladu. Fortuna a Tipsport od tohoto poplatku upustili.

Bankovní převod

Doba převodu se liší a není delší než 3 dny. Pokud však posíláte peníze do stejné banky, převod obvykle trvá méně než 1 pracovní den.

Při posíláni peněz do zahraničí se většinou platí o něco vyšší poplatek za zpracování (v rámci EU cca 200 – 250 Kč) a na převod si počkáte déle. Tato doba je však obvykle kratší než 2 týdny a někdy ne více než 5 pracovních dnů.

PayU

Skrze PayU můžete provést platbu hned několika způsoby. Platba přes PayU je snadná a neplatí se za ni žádné poplatky. Zvolit si můžete také platební metodu PayPal, která umožňuje posílat peníze po celém světě a platba je rychle zpracována.

Vždy doporučujeme používat stejnou metodu pro vklady i výběry, aby byl proces jednodušší.

 

Sazkabet Zákaznická podpora Česko

Zákaznický servis Sazkabet je uživatelům dostupný od 7:00 do 1:00 hodin, 7 dní v týdnu. V rámci tohoto centra obdržíte okamžité odpovědi a pokyny na zcela často kladené otázky.

Sazkabet, sazkovekancelare.tv

On-line chat

On-line chat Sazky je koncipován jako chatbot, tzn. Nepíšete si s člověkem, ale píšete si s robotem. Chat naleznete na oficiálních stránkách Sazkabetu.

Telefonní kontakt

Zákaznickou podporu Sazkabet můžete kontaktovat na čísle +420 266 121 212. Zákaznická podpora na telefonu je pravděpodobně nejúčinnějším a nejrychlejším způsobem řešení problému. Hovor je ovšem placený.

Reklamační formulář

Na Sazkabet můžete poslat zprávu zákaznické podpoře pro danou sázku prostřednictvím formuláře stížnosti a ona vás bude okamžitě kontaktovat. Do reklamačního formuláře popište co nejpřesněji podstatu problému. Po odeslání reklamačního formuláře bude zbytek komunikace zákaznické podpory přesměrován na váš email.

 

Přečtěte si více

Jak se zaregistrovat na Sazkabet – Průvodce

Recenze od hráčů
No reviews to show.
FAQ. ČASTO KLADENÉ DOTAZY K SAZKABET