Získat 100% bonus a 25 roztočení zdarma na Starburst
Obdrženo

Jak se zaregistrovat na Sazkabet – Průvodce

Bet365 App, Sazkovekancelare.tv

Vytvoření účtu na Sazkabetu je rychlé a snadné. Celý proces budete mít hotový do několika málo minut.

  • Pro registraci budete muset vyplnit registrační formulář. Formulář vyplňte pečlivě a poctivě. Vepište vaše jméno a příjmení, adresu trvalého bydliště, kontaktní údaje atd.
  • Poté se přihlaste, zadejte požadovanou minimální částku 100 Kč.
  • Sazkabet vás požádá o ověření identity. To lze provést online nebo osobní návštěvou pobočky. Připravte si občanský průkaz, cestovní pas a nebo řidičský průkaz, k doložení vaší totožnosti.

Sazkabet, sazkovekancelare.tv

Jak se zaregistrovat v mobilní aplikaci Sazkabet

Skvělou zprávou je, že sázková kancelář Sazkabet nabízí sázkařům možnost stáhnout si mobilní aplikaci zdarma do telefonních zařízení, podporující system Android a iOS. Registrace se nijak zvlášť neliší od registrace na webových stránkách a ani zde v aplikaci nad ní nestrávíte více, než pár minut.

Sazkabet, sazkovekancelare.tv

Pro úspěšnou registraci v mobilní aplikaci Sazkabet, postupujte podle následujících kroků.

  • Stáhněte si mobilní aplikaci Sazkabet do svého mobilního zařízení se systémem iOS nebo Android.
  • Otevřete aplikaci a klikněte na tlačítko Registrace
  • Vyplňte požadované údaje

Sazkabet, sazkovekancelare.tv

  • Ověřte svoji totožnost pomocí občanského nebo řidičského průkazu a vložte minimální vklad na váš účet

Jak začít hrát

Po registraci vás čeká ještě jeden krok a tím je vložení finančních prostředků na váš účet. Na Sazkabet si můžete vybrat hned z několika platebních možností.

Mezi nejpoužívanější platební metody se řadí platba kartou od společností VISA, Maestro a Mastercard.

Elektronické platby jsou další z možností, jak váš účet financovat. Sazkabet podporuje banky jako je Česká spořitelna, Era (Poštovní spořitelna), GE Money Bank, Fio banka, ČSOB, mBank, Sberbank, Komerční Banka a Raiffeisenbank.

Vklad můžete provést i na kterékoliv pobočce Sázkové kanceláře. Některé sázkové kanceláře mohou ovšem požadovat manipulační poplatek ve výši přibližně 10 % z vkladu.

Bankovní převod je dalším velmi oblíbeným způsobem, jak vložit finance na účet. Tento proces je ovšem poněkud zdlouhavý. Doba převodu se liší a někdy může zpracování transakce trvat až 3 dny. Pokud však posíláte peníze do stejné banky, převod obvykle trvá méně než 1 pracovní den.

Zvolit si můžete také platební metodu PayPal, která umožňuje posílat peníze po celém světě a platba je rychle zpracována.

Vždy doporučujeme používat stejnou metodu pro vklady i výběry, aby byl proces jednodušší.

Proč se připojit k Sazkabet

výhody Sazkabet sazkovekancelare.tv

Sazkabet je sázková kancelář založená v roce 2009. Sazkabet má největší síť poboček v České republice a má licenci na provozování hazardních her vydanou Ministerstvem financí České republiky. V nabídce najdete mnoho sportů, na které si můžete vsadit. Sportovní nabídky se mění v závislosti na ročním období. Kromě sportu si můžete vsadit na konkrétní ligovou nebo společenskou sázku. Sazkabet navíc novým uživatelům nabízí uvítací bonus až 5 000 Kč za úspěšnou registraci. Abyste mohli sázet na Sazkabet, musíte být starší než 18 let.

Sazkabet nabízí možnost sázet na všechny obvyklé sporty, ale v jeho nabídkách najdete i ok

Nejsledovanějšími sporty jsou fotbal, hokej, basketbal, tenis a bojová umění. Mezi vzácné a dokonce exotické sporty patří galský fotbal nebo galský hokej.

 

Přečtěte si více

Sazkabet Bookmaker Recenze Česko