Získat 100% bonus a 25 roztočení zdarma na Starburst
Obdrženo

Jak se zaregistrovat na Sazkabet – Průvodce

Bet365 App, Sazkovekancelare.tv

Vytvoření účtu na Sazkabetu je rychlé a snadné. Celý proces budete mít hotový do několika málo minut.

  • Pro registraci budete muset vyplnit registrační formulář. Formulář vyplňte pečlivě a poctivě. Vepište vaše jméno a příjmení, adresu trvalého bydliště, kontaktní údaje atd.
  • Poté se přihlaste, zadejte požadovanou minimální částku 100 Kč.
  • Sazkabet vás požádá o ověření identity. To lze provést online nebo osobní návštěvou pobočky. Připravte si občanský průkaz, cestovní pas a nebo řidičský průkaz, k doložení vaší totožnosti.

Sazkabet, sazkovekancelare.tv

Jak se zaregistrovat v mobilní aplikaci Sazkabet

Skvělou zprávou je, že sázková kancelář Sazkabet nabízí sázkařům možnost stáhnout si mobilní aplikaci zdarma do telefonních zařízení, podporující system Android a iOS. Registrace se nijak zvlášť neliší od registrace na webových stránkách a ani zde v aplikaci nad ní nestrávíte více, než pár minut.

Sazkabet, sazkovekancelare.tv

Pro úspěšnou registraci v mobilní aplikaci Sazkabet, postupujte podle následujících kroků.

  • Stáhněte si mobilní aplikaci Sazkabet do svého mobilního zařízení se systémem iOS nebo Android.
  • Otevřete aplikaci a klikněte na tlačítko Registrace
  • Vyplňte požadované údaje

Sazkabet, sazkovekancelare.tv

  • Ověřte svoji totožnost pomocí občanského nebo řidičského průkazu a vložte minimální vklad na váš účet

Jak začít hrát

Po registraci vás čeká ještě jeden krok a tím je vložení finančních prostředků na váš účet. Na Sazkabet si můžete vybrat hned z několika platebních možností.

Mezi nejpoužívanější platební metody se řadí platba kartou od společností VISA, Maestro a Mastercard.

Elektronické platby jsou další z možností, jak váš účet financovat. Sazkabet podporuje banky jako je Česká spořitelna, Era (Poštovní spořitelna), GE Money Bank, Fio banka, ČSOB, mBank, Sberbank, Komerční Banka a Raiffeisenbank.

Vklad můžete provést i na kterékoliv pobočce Sázkové kanceláře. Některé sázkové kanceláře mohou ovšem požadovat manipulační poplatek ve výši přibližně 10 % z vkladu.

Bankovní převod je dalším velmi oblíbeným způsobem, jak vložit finance na účet. Tento proces je ovšem poněkud zdlouhavý. Doba převodu se liší a někdy může zpracování transakce trvat až 3 dny. Pokud však posíláte peníze do stejné banky, převod obvykle trvá méně než 1 pracovní den.

Zvolit si můžete také platební metodu PayPal, která umožňuje posílat peníze po celém světě a platba je rychle zpracována.

Vždy doporučujeme používat stejnou metodu pro vklady i výběry, aby byl proces jednodušší.

Proč se připojit k Sazkabet

výhody Sazkabet sazkovekancelare.tv

Sazkabet je sázková kancelář založená v roce 2009. Sazkabet má největší síť poboček v České republice a má licenci na provozování hazardních her vydanou Ministerstvem financí České republiky. V nabídce najdete mnoho sportů, na které si můžete vsadit. Sportovní nabídky se mění v závislosti na ročním období. Kromě sportu si můžete vsadit na konkrétní ligovou nebo společenskou sázku. Sazkabet navíc novým uživatelům nabízí uvítací bonus až 5 000 Kč za úspěšnou registraci. Abyste mohli sázet na Sazkabet, musíte být starší než 18 let.

Sazkabet nabízí možnost sázet na všechny obvyklé sporty, ale v jeho nabídkách najdete i ok

Nejsledovanějšími sporty jsou fotbal, hokej, basketbal, tenis a bojová umění. Mezi vzácné a dokonce exotické sporty patří galský fotbal nebo galský hokej.

 

Přečtěte si více

Sazkabet Bookmaker Recenze Česko

Author
Kateřina Sýkorová
Spolupracuje se společností Captain Words. Píše články na mnoho témat, mezi které patří mimo jiné i recenze online kasin a sázkových kanceláří, (kdy se zaměřuje na nejnovější informace a čerpá z oficiálních webových stránek).
Hodnocení článku
5/5
1 hlas