100 % dorovnání na první vklad do celkové hodnoty 122 eur.
Obdrženo

Převodník kurzů

Při sportovním sázení se můžete setkávat s různými druhy kurzů. Kurzy mohou mít různé formáty na základě země, ve kterých působí. Země mohou používat k označování pravděpodobnosti různé formáty kurzů. Abyste se v nich neztratili, náš převodník sázkových kurzů vám kurzy konvertuje okamžitě.

Jak funguje náš převodník desetinných kurzů?

Při přepočítávání kurzů se již nemusíte obávat, že kurz provedete špatně. Na naší stránce naleznete bezplatný převodník kurzů pro sportovní sázení. Tento převodník dokáže konvertovat kurzy různého formátu, například převodník na desetinné kurzy. Stačí si zvolit vstupní kurz, zadat jeho hodnotu a následně zvolit výstupní kurz. Kalkulačka vám okamžitě převede kurz na jiný formát.

Navíc, pokud byste se chtěli naučit „číst“ jiné formáty kurzů, stačí kliknout na tlačítko „i“, které se nachází u jednotlivého formátu. Po kliknutí se zobrazí všechny důležité informace o daném formátu kurzu.

Převodník kurzů

Fraction
The ratio of money risked to potential winnings in betting. Used primarily in the UK and Ireland.
/
Decimal
Used in the rest of the world. A straightforward way to express betting odds, where 1 means even money, and higher numbers indicate longer odds.
American
A betting odds format used in the US, where the payout is the amount wagered plus the odds, making it easier to calculate potential winnings.
Implied Probability %
The probability of an event occurring, calculated from betting odds, used to assess the fairness of betting odds.

Jaké jsou standardní formáty kurzů?

Ve sportovním sázení jste se už jistě setkali s více formáty kurzů. Pojďme se podívat, jaké jsou nejznámější formáty a co znamenají.

Co jsou zlomkové kurzy a kde je používáme?

Zlomkové kurzy patří k nejstarším formátům kurzů. Používají se převážně ve Velké Británii a v Irsku. Tyto kurzy vyjadřují pravděpodobnost prostřednictvím zlomku. Například kurz 5/1 vyjadřuje, že šance na výherní sázku je 5 ku jedné. První číslo reprezentuje potenciální výhru a druhé číslo představuje vklad potřebný k dosažení této výhry.

 

Co jsou desetinné kurzy a kde je používáme?

Desetinné kurzy jsou známé také jako tzv. evropské kurzy, protože se používají zejména v Evropě, ale také v Kanadě či Austrálii. Desetinné kurzy vyjadřujeme jako desetinné číslo. Toto číslo zahrnuje původní vklad v celkové výplatě. Desetinné číslo představuje částku, kterou hráč vyhraje za každou vsazenou jednotku. Celkovou potenciální výhry vypočítáte vynásobením kurzu s celkovým vkladem.

 

Jaké jsou americké kurzy?

U amerických sázek rozlišujeme kladné a záporné kurzy. Tyto kurzy vyjadřují čistou výhru při stavení. Kladný kurz představuje zisk ze sázky na 100 USD. Například kurz +200 USD vyjadřuje, že hráč vyhraje 200 USD plus počáteční vklad 100 USD. Záporný kurz vyjadřuje, kolik musíte vsadit, abyste vyhráli 100 USD. -150 znamená, že musíte vsadit 150 USD, abyste vyhráli 100 USD včetně počátečního vkladu. Převodník amerických kurzů dokáže každý kurz převést na tento formát.

Jak přeměňujeme sázkové kurzy na pravděpodobnost?

Přeměna sázkových kurzů na pravděpodobnost pomůže hráčům lépe si představit, jaké mají šance na výhru. Vzorce pro přeměnu pravděpodobnosti závisí na konkrétním formátu kurzu. Tím se ovšem nemusíte trápit, protože převodník kurzů tuto matematickou operaci vypočítá za vás.

U sázkových kalkulaček si však můžete všimnout kolonky „předpokládaná pravděpodobnost“ Tato kolonka vám ukáže určité procento. Toto procento znamená, jakou máte pravděpodobnost, že vaše sázka bude výherní.

FAQ. Často Kladené Dotazy
 • Co je převodník kurzů a jak funguje?

  Převodník kurzů je program, který naleznete na sazkovekancelare.cz. Tento program dokáže konvertovat nejznámější formáty kurzů, které se používají při sportovním sázení. Konvertování kurzů vám pomůže lépe pochopit výši jednotlivých kurzů.

 • Proč bych měl používat převodník kurzů?

  Převodník kurzů dokáže být skvělým pomocníkem při počítání výše potenciální výhry. Prostřednictvím tohoto programu si dokážete přeměnit kurz do formátu, který znáte a následně si vypočítat výši potenciální výhry.

 • Jaké formáty dokáže převodník konvertovat?

  Převodník na stránce sazkovekancelare.cz dokáže převést kurz na nejznámější formáty. Jedná se o americké, zlomkové a desetinné kurzy.

 • Je převodník kurzů přesný?

  Jelikož se jedná o program, který sestává ze striktních matematických vzorců, kurzy se provedou s vysokou přesností.