100 % dorovnání na první vklad do celkové hodnoty 122 eur.
Obdrženo

Kalkulačka sázek: Vypočítejte si potenciální výhry okamžitě

Sportovní sázení dokáže zvýšit zážitek ze sledování sportu na jinou úroveň. Abyste však takového zážitku dosáhli, musíte vědět, kolik vyděláte. Díky naší kalkulačce sportovních sázek zdarma, je to naprosto jednoduché.

Sázkové kalkulačky dostupné na sazkovekancelare.cz

Co je sázková kalkulačka?

Princip sázení zná pravděpodobně každý. Ve své oblíbené sázkové kanceláři naleznete kurzovou nabídku, vyberete si sportovní událost a konkrétní sázku. Nakonec sázku uzavřete. Umíte však zjistit vaši potenciální výhru? Přesně k tomu slouží sázková kalkulačka.

Sázková kalkulačka je nástroj prostřednictvím, kterého zjistíte výši vašich potenciálních výher. Tuto pomůcku můžete využít při různých druzích sportovních sázek. Sázkové kalkulačky pomáhají hráčům lépe porozumět, jak se vypočítává jejich potenciální výhra na základě kurzu od bookamerů a vsazených peněz. Podívejme se na to, jak funguje kalkulačka pro sportovní sázení.

 • Vlastní sázka: Do této kolonky zadejte částku, kterou chcete vsadit.
 • Zadejte kurz: Tato kolonka musí obsahovat kurz konkrétní sázky, kterou jste vybrali. Kurzy mohou být vyjádřeny v desetinných číslech, například. 3.50, nebo ve zlomcích, například. 3/5. Zlomkový formát se používá zejména ve spojených státech.
 • Druh sázky: Zadejte konkrétní druh sázky, kterou jste vsadili. Může se jednat o jednoduché sázky, kombinované sázky nebo systémové sázky.

Po zadání všech vstupů vám kalkulačka vypočítá, kolik peněz můžete vyhrát. Díky tomu můžete zvyšovat nebo snižovat svůj vklad.

Jak používat naši sázkovou kalkulačku?

Určitě se shodneme, že kalkulačka sportovních sázek je skvělá pomůcka. Pomůže vám však pouze tehdy, pokud ji umíte používat. Pojďme se podívat, jaké kalkulačky máme k dispozici.

Kalkulačka pro jednoduché sázky

Tento druh kalkulačky je nejjednodušší. Stačí zadat výši sázky a výši kurzu. Kalkulačka následně vypočítá, jaká je vaše potenciální výhra a také jaká je vaše čistá výhra po odečtení vsazených peněz. Máme ovšem i jiné druhy sázkových kalkulaček. Více informací o jednorázových sázkách najdete zde!

Currency settings: EUR
Stake
The amount of money risked or invested on a bet. Stake can also be called a wager.
EUR
Odds
Used to determine the total return for every $1 bet, including the amount of money risked.
Payout
€160
Winning amount
€60

Kalkulačka pro kombinované sázky

V tomto případě máte několik políček, které musíte vyplnit. Nejprve zadejte vsazenou částku a poté do jednotlivých políček zadejte výše kurzů. Zjistíte výši kurzu kombinovaných sázek a také potenciální výhru včetně čisté výhry. Budete tak mít přehled o celkovém systému sportovních sázek. Více informací o naší kalkulačce Parlay najdete zde!

Currency settings: EUR
Parlay Total Wage
The total stake on multiple bets, all of which must win for the parlay to pay out.
EUR
Bet #1 Odds
Bet #2 Odds
Parlay Odds
-
Total Profit
-
Total Payout
-

Kalkulačka pro asijský hendikep

V této sázkové kalkulačce musíte zadat tým, kterého se handicap týká. Následně zadejte výšku handicapu. Potom podobně jako u ostatních kalkulaček zadejte výši vsazených peněz a celkový kurz. Nakonec výsledek zápasu, na který jste handicap vsadili. Kalkulačka vám opět zobrazí důležité informace. Více informací o naší kalkulačce asijského handicapu najdete zde!

Currency settings: EUR
Selection
Select the team you believe will win the match. This choice is crucial for calculating potential winnings.
Odds
Used to determine the total return for every $1 bet, including the amount of money risked.
Stake
The amount of money risked or invested on a bet. Stake can also be called a wager.
EUR
Asian Handicap
Asian Handicap adjusts odds based on team strengths. Choose from -4 to 4. Lower values favor the team with lesser strength, higher values favor the stronger team.
Home Team Score
:
Away Team Score
Result
-
Payout
-
Profit
-

Jak najít nejlepší sázkovou kalkulačku pro sportovní sázky?

Sázkové kalkulačky mají pomáhat hráčům pochopit systém sportovního sázení, a to tak, že hráči vidí výši jejich potenciálních výher. Kalkulačky však musí být v první řadě dobře nastaveny, aby byly spolehlivé. Jednu ze špičkových sázkových kalkulaček naleznete na sazkovekancelare.cz.

Sázková kalkulačka na dané stránce je přehledná, to znamená, že přesně víte, kde máte napsat konkrétní vstupy. Následně si můžete prohlédnout všechny výstupy, které vám kalkulačka dala. Kvalitní kalkulačka by vám měla ukázat potenciální výhru, finální výši kurzu a výši čisté výhry, což znamená potenciální výhra minus vsazené peníze. Kalkulačku vyvíjeli špičkové softwaroví inženýři. To znamená, že všechny výpočty, které v kalkulačce probíhají, jsou přesné a spolehlivé.

Používejte náš převodník pro převody kurzů do různých formátů

Patříme ke spolehlivým zdrojům informací v oblasti sportovního sázení. Věnujeme se také kurzům, které mohou mít různé formáty. Díky našemu převodníku si snadno převedete kurzy do požadovaného formátu.

Fraction
The ratio of money risked to potential winnings in betting. Used primarily in the UK and Ireland.
/
Decimal
Used in the rest of the world. A straightforward way to express betting odds, where 1 means even money, and higher numbers indicate longer odds.
American
A betting odds format used in the US, where the payout is the amount wagered plus the odds, making it easier to calculate potential winnings.
Implied Probability %
The probability of an event occurring, calculated from betting odds, used to assess the fairness of betting odds.
FAQ. Často Kladené Dotazy
 • K čemu slouží sázkové kalkulačky?

  Kalkulačky na sportovní sázky slouží jako nástroj pro výpočet výše potenciální výhry. Díky těmto kalkulačkám hráči vědí, jaké výhry mohou vyhrát během několika vteřin.

 • Jaké druhy sázkových kalkulaček existují?

  Sázkové kalkulačky závisí na druhu sázek. Mezi základní druhy kalkulaček patří: kalkulačka pro jednoduché sázky, kalkulačka pro kombinované sázky, kalkulačka pro asijský handicap. Při výběru kalkulačky si vždy pečlivě vyberte správný druh sázkové kalkulačky.

 • Kdo může používat sázkovou kalkulačku?

  Všichni hráči, kteří se věnují sportovním sázkám, mohou používat sázkovou kalkulačku. Doporučujeme ji zejména začátečníkům ve sportovním sázení, aby dokázali porozumět systému kurzů a výher.

 • Jaké kurzy můžu používat v sázkové kalkulačce?

  Nejčastěji používaným formátem je desetinný kurz. Máte-li však kurz v jiném formátu, využijte náš převodník kurzů.