100 % dorovnání na první vklad do celkové hodnoty 122 eur.
Obdrženo

Kalkulačka sázek na asijský handicap: Vypočítejte si potenciální výhry

Sportovní sázení představuje velké množství zábavy zejména díky zajímavým možnostem sázek. Jednou z nich je také asijský handicap. Počítání potenciální výhry při sázkách na asijský handicap však může být náročnější. S naší kalkulačkou pro sázení na asijský handicap to však není problém.

Jak funguje kalkulačka sázek na asijský handicap?

Asijský handicap patří k pokročilým sázkovým možnostem. V současnosti je velmi populární zejména pro výhodné kurzy a celkové ozvláštnění sportovního sázení. Celkový kurz při sázce na asijský handicap vám vypočte naše kalkulačka.

Nejprve zadejte výši sázky a poté výši kurzu. Následně zadejte výšku asijského handicapu, na kterou jste vsadili. Nezapomeňte také napsat, na jaký tým jste vsadili asijský handicap. Jedná se o důležitou informaci. Následně nechte kalkulačku vypočítat výši vaší potenciální výhry. Výsledek získáte okamžitě.

Kalkulačka pro asijský hendikep

Currency settings: EUR
Selection
Select the team you believe will win the match. This choice is crucial for calculating potential winnings.
Odds
Used to determine the total return for every $1 bet, including the amount of money risked.
Stake
The amount of money risked or invested on a bet. Stake can also be called a wager.
EUR
Asian Handicap
Asian Handicap adjusts odds based on team strengths. Choose from -4 to 4. Lower values favor the team with lesser strength, higher values favor the stronger team.
Home Team Score
:
Away Team Score
Result
-
Payout
-
Profit
-

Co je asijský handicap?

Asijský handicap je druh sportovní sázky, která je nastavena tak, abyste netipovali remízu. Tato sázka přidává tvz. „handicap“ nebo znevýhodnění pro tým, který je výrazně silnější. Většinou slabší tým získá zvýhodnění a silnější tým handicap. S tímto druhem sázky neriskujete remízu a zároveň si můžete zvýšit potenciální výhry, jelikož kurzy bývají výhodné.

Příklad sázky na asijský handicap

Uveďme si příklad na fotbalovém zápase Sparta Praha vs. FC Baník Ostrava, přičemž víme, že Sparta Praha je mnohem silnější soupeř.

 • Asijský Handicap: -1 na Sparta Praha
 • Sázka na: Výhra týmu Sparta Praha

Pokud vsadíme následující asijský handicap, naše sázka bude výherní, pokud Sparta Praha vyhraje minimálně o 2 góly. Pokud Sparta Praha vyhraje pouze o jeden gól, naše sázka se vrací. Pokud by Sparta Praha remízovala nebo prohrála, vaše sázka je prohraná.

Pokud byste vsadili na FC Baník Ostrava s handicapem +1, vyhráli byste tehdy, pokud by FC Baník Ostrava vyhrál nebo remízoval . Pokud by tým prohrál o více než jednu branku, vaše sázka by byla neplatná.

Vyplatí se stavovat na asijský handicap?

Výhody
 • Eliminujete možnost remízy v zápasech
 • Vysoké šance na výhru i při jedné sázce
 • Větší zábava pro zkušené sportovní sázky
 • Široká nabídka asijských handicapů v sázkových kancelářích
Nevýhody
 • Pro nováčky náročné na pochopení
 • Náročnější počítání kurzů bez sázkové kalkulačky
FAQ. Často Kladené Dotazy
 • Co je kalkulačka sázek na asijský handicap?

  Jedná se o program na naší stránce, pomocí kterého si dokážete vypočítat výši potenciální výhry při sázkách na asijský handicap. Stačí zadat do kalkulačky všechny potřebné vstupy a program vám okamžitě vyhodí výsledek.

 • Jak používat kalkulačku sázek na asijský handicap?

  Otevřete si naši stránku a přejděte na danou sázkovou kalkulačku. Následně vyplňte všechny důležité údaje o sázce a odešlete je. Potenciální výhra se zobrazí do několika vteřin.

 • Může používat sázkovou kalkulačku pro různé typy asijského handicapu?

  Určitě můžete. Kromě sázek na celý handicap můžete využít také sázky na poloviční nebo čtvrtinový handicap. Nezapomeňte však do kalkulačky vložit handicap, na který jste si vsadili, abyste získali správnou výši potenciální výhry.

 • Jaké kurzy můžu zadávat v kalkulačce?

  Nejčastěji používanými kurzy jsou desetinné kurzy. Pokud však vaše sázková kancelář poskytuje zlomkové kurzy, využijte náš převodník, který přehodí kurzy ze zlomkových na desetinné.