100 % dorovnání na první vklad do celkové hodnoty 122 eur.
Obdrženo

Mobilní Aplikace Fortuna pro Android: Recenze

Bet365 App, Sazkovekancelare.tv

Pokud se řekne sázková kancelář není v Čechách snad nikdo, kdo si nevzpomene na sázkovou kancelář Fortuna. Její sláva a popularita mezi uživateli je hlavně díky jejich pro klientské strategii. Fortuna se opravdu snaží vše pro své klienty usnadňovat tím, že je vše přehledné a srozumitelné a zároveň jim nabízí spoustu funkci bez toho, aniž by kompromitovala pohodlí a požitek ze hry svých uživatelů. Sázková kancelář Fortuna má českou licenci tudíž se nemusíte bát o své finance. Žádná kvalitní sázková kancelář se v dnešní době neobejde bez špičkové mobilní aplikace. Ani zde nezůstává Fortuna pozadu a může se chlubit mobilní aplikací jak pro Android, tak pro iOS, která se s lehkostí vyrovná s webovou verzí.

 

Co je mobilní aplikace Fortuna pro Android?

Je to aplikace, kterou si stáhnete do svého mobilního zařízení, které podporuje Android. Získáte tím výhody jako to, že můžete sázet, dívat se na zápasy nebo kontrolovat své tikety odkudkoliv a kdykoliv.

Můžete v ní spravovat svůj účet, vkládat a vybírat prostředky, prohlížet si statistiky nebo předčasně uzavírat tikety. Kdykoliv si vzpomenete tak v aplikaci můžete číst články, studovat statistiky a predikce. A co víc, můžete v ní i uplatňovat veškeré promo akce a bonusové kódy.

 

Proč si stáhnout mobilní aplikaci Fortuna?

Skoro každá dobrá sázková kancelář dnes nabízí mobilní aplikaci tak čím je ta od Fortuny lepší? Především tím, že disponuje velkým množstvím služeb a možností a tím se skoro neliší od své webové verze.

Mobilní aplikace Fortuna se liší od konkurence tím, že poté co si jí bezpečně stáhnete rovnou z webových stránek Fortuna do svého zařízení můžete pomocí svých přihlašovacích údajů začít hrát a sázet bez jakéhokoliv omezení. Většina konkurenčních aplikací se stáhnout nedá což zajisté svědčí o jejich kvalitě.

 

Jak si stáhnout mobilní aplikaci Fortuna pro Android?

Mobilní aplikace Fortuna sazkovekancelare.tv

Stáhnutí a instalace je jednoduché a intuitivní. Aplikace kvůli politice společnosti Google není v nabídce Google Play. Najdete jí na webových stránkách iFortua.cz odkud si ji za méně než 2 minuty můžete stáhnout a nainstalovat do Vašeho mobilního zařízení.

 

Shrnutí

Nová aplikace Fortuna Vám umožní rychlejší sázení na Vaše oblíbené sporty a zápasy. Zároveň, ale nepřijdete o promo kódy a bonusové akce, které sázková kancelář Fortuna nabízí svým uživatelům na webových stránkách. To vše rovnou do Vašeho mobilního zařízení což pro Vás znamená neuvěřitelnou svobodu, ale také jistotu, že Vám rozhodně nic ze světa hazardních her a sázení neuteče.

 

Přečtěte si více

Sázkové kanceláře
Sazkabet Bookmaker Recenze Česko