100 % dorovnání na první vklad do celkové hodnoty 122 eur.
Obdrženo

Jak vsadit na mistrovství světa 2022

Lidé po celém světě se již nemohou dočkat dalšího ročníku mistrovství světa ve fotbale, slavného FIFA World Cupu, a na internetu zjišťují, jak sázet na tuto událost roku. Šampionát se koná již od roku 1930 a každý rok jej sledují miliony lidí po světě. Pro zpestření zážitku ze hry si také obrovské množství lidí vsadí na výsledek jednotlivých západů, nebo také na vítěze celého šampionátu. Nabídky sázek na mistrovství světa 2022 se už objevují na webech sázkových kanceláří a další promo akce budou jen přibývat.

worldcup

České sázkové kanceláře

Pozice v žebříčku Sázková kancelář Rating Bonus Získat bonus
1
4.5/5
100 % dorovnání na první vklad do celkové hodnoty 122 eur.
HraPřečíst recenzi
2
4.5/5
Podoba uvítací nabídky je 100 %
HraPřečíst recenzi
3
4.3/5
100% uvítací bonus až do výše 2 500 Kč
HraPřečíst recenzi
4
4.5/5
150 % Uvítací Bonus do 100 eur
HraPřečíst recenzi
5
4.8/5
4935 CZK bonus za první vklady na sázení
HraPřečíst recenzi
6
4.5/5
100% UVÍTACÍ BONUS AŽ DO VÝŠE 8 000 Kč
HraPřečíst recenzi
7
4.5/5
150% bonus až do výše 100 EUR
HraPřečíst recenzi
8
4.5/5
Uvítací bonus již brzy
HraPřečíst recenzi
9
4.5/5
bonus do výše až 600 EUR
HraPřečíst recenzi

Jak hrát na mistrovství světa 2022

Sázení na mistrovství světa 2022 bude pro sázkové kanceláře vrcholem sezony, a proto můžete získat skvělé nabídky na sázení, díky kterým můžete získat výhodné kurzy a také skvělé bonusy. Pokud nepatříte ke zkušeným sázkařům, budete bombardování nabídkami ve kterých může být poněkud těžké se zorientovat. V nabídce budou různé skupiny, ve kterých se utkají jednotlivé týmy. Pak už je jen na vás posoudit, jestli má šance skupina F, nebo jiná skupina.

Trh online sázení je v České republice obrovský byznys, ve kterém se točí více než 100 miliard korun každý rok, a tato suma kontinuálně roste. Hazard je v ČR také přísně regulován a vždy byste si měli vybírat z licencovaných sázkových kanceláří, díky čemuž máte jistotu férového přístupu a ochrany zákonem.

 

3 nejlepších českých stránek pro sázení na mistrovství světa

Pokud si chcete zážitek z fotbalového mistrovství světa ještě zlepšit, sázení může být skvělá zábava. Stačí si v sázkové kanceláři založit účet, vložit na něj první peníze a můžete se pustit do sázky na vítěze mistrovství světa 2022. Ale jak si vybrat tu správnou sázkovou kancelář? Při výběru se držte základních pravidel pro nalezení vhodné online sázkové kanceláře, mezi které patří kvalitní zákaznická podpora, bonusový a VIP program (sázkové kanceláře dělají propagační aktivity téměř neustále a panuje mezi nimi napjatá soutěž o každého nového hráče,takže skvělé nabídky můžete najít vždy), bezpečnost a také především dobré kurzy.

Výhodné sázkové kurzy vám pomohou vyhrát více, takže si vždy porovnejte, jaké kurzy daná sázková kancelář nabízí. Nevýhodné kurzy na finále Světového poháru vás mohou stát hodně peněz, takže najít si sázkovou kancelář s férovými kurzy je důležité. Pokud vidíte, že má například dobré šance Skupina D, hledejte nabídky přímo na tuto skupinu. Pokud jinde existuje lepší nabídka skupina pravděpodobnosti G, využijte ji tam.

Pokud se budete držet těchto základních rad, jistě si vyberete kvalitní online sázkovou kancelář, která vám nabídne adekvátní služby, díky kterým si hru a vzrušení ze sázení skvěle užijete, a navíc maximalizujete své šance na výhru. A je úplně jedno, jestli si myslíte, že má největší šance Skupina E nebo jiné skupiny.

Sázková kancelář 20Bet pro sázení na fotbal

Tato sázková kancelář je dlouhodobě populární a letošní soutěž není žádnou výjimkou. Tato sázkovka nabízí obvykle velmi zajímavé kurzy, díky kterým můžete získat pěkné výhry, a navíc využít její bonusový program. Jedná se o sázkovou kancelář s velmi dobrou reputací, takže si můžete být jistí kvalitou jejich služeb.

Sázková kancelář 1Bet pro sázení na fotbal

Další ze seznamu kvalitních sázkových kanceláří, kde najdete dobré kurzy, kvalitní zážitek a také bonusy, je kancelář 1Bet. Tato kancelář není až tak známá, ale nabízí férové podmínky a má od hráčů velmi kladná hodnocení. Stejně jako jiné sázkové kanceláře nabízí také bonusový program a různé propagační akce.

Sázková kancelář GG.Bet pro sázení na fotbal

GG.Bet je další ze sázkových kanceláří, kde si můžete vsadit na výsledky světového šampionátu ve fotbale 2022. Propagační akce pro letošní šampionát jsou již v plném proudu a můžete zde získat zajímavé bonusy. Tato sázková kancelář určitě patří k těm, které byste pro sázení na fotbal měli zvážit.

 

Zúčastní se Česká republika turnaje?

Bohužel ne. Od roku 1993 se Česká republika zúčastnila jen jednou a letos druhý pokus o získání titulu bohužel nebude naše reprezentace moct provést. To ale neznamená, že nebude možnost vsadit na spoustu jiných týmů. Celkem se bude účastnit 32 týmů. První propagační aktivity začínají po celém světě už teď, i když se šampionát koná až v listopadu.

Kde se budou zápasy konat?

Kvůli vysokým teplotám v Kataru se letos bude šampionát konat netradičně až mezi 21. listopadem a 18. prosincem. Kdyby se zápasy konaly v obvyklých termínech, hráči by měli obrovské potíže s kondicí a hra by pro ně mohla být dokonce životu nebezpečná.

 

Výherní sázky na mistrovství světa 2022

Letošní šampionát bude opět globální megashow, která přiláká stovky milionů diváků po celém světě. Zúčastní se 32 nejlepších týmů z celého světa. Mezi favority patří týmy Německa, Španělska, Anglie, Portugalska a Polska.

Nabídka sázek bude i letos obrovská. Mistrovství světa ve fotbale bude nabízet snad každá sázková kancelář, ale mnoho hráčů chce využít nabídky sázení na více sportů, nebo dokonce jiné společenské události, jako je například prezidentská volba. Proto byste si měli rozmyslet, na co všechno budete chtít sázet, abyste si mohli vybrat takovou sázkovou kancelář, která nabízí relevantní možnosti sázení, která vám budou vyhovovat.

 

Kdo bude nejlepším střelcem na mistrovství světa 2022?

O titul nejlepšího střelce se utkají elitní fotbalisté a bude jistě velmi napínavé, jak tato malá soutěž dopadne. U kvalitních sázkových kanceláří můžete sázet také na různé speciální kategorie, jako je třeba nejlepší střelec a další.

 

Nejlepší týmy, na které si můžete vsadit na mistrovství světa

Skupiny pro letošní mistrovství světa jsou opravdu nabité. Ze základní skupiny do vyřazovací fáze mistrovství světa ve fotbale 2022 postupují vždy dva nejlepší týmy. Skupiny jsou roztříděny na skupinu A až skupinu H. Podle některých odborníků má slušné šance skupina D. Dobrým tipem je řídit se také výsledky posledních šampionátů nebo tím, z jakých hráčů jsou týmy sestaveny. Týmy plné hráčů ze špičkových soutěží budou jistě velmi silné. Ale vždy platí, že i podceňované týmy mohou příjemně překvapit ve snaze získat prestižní mezinárodní pohár.

Rozřazení do skupin probíhá losem, díky čemuž mohou být složení velmi zajímavá. Los obvykle alespoň v části skupin smíchá velmi silné týmy s těmi, které nemají takovou prestiž. O to větší je potom překvapení, když se podceňovaný tým dostane ze skupiny mezi první místa.

 

Nejlepší nabídky na Světový pohár

Sázkové kanceláře se i letos budou předhánět v honbě za sázejícími, takže budou nabízet skvělé promo nabídky. Nejčastěji se jedná o speciální bonusy. Bonusy jsou skvělým nástrojem pro vyšší šance na výhru a možnost snížit své riziko při sázení. Sázkové kanceláře nabízejí různé druhy bonusů. Mezi nejpopulárnější patří:

 • Bonus za vklad: v tomto případě se jedná o klasický cashback, který nabízí spousta nejen hazardních portálů. Stačí vložit peníze na herní účet a část z vašeho vkladu vám sázková kancelář vyplatí zpět na herní účet, a díky tomu máte více peněz do hry.
 • Výhodnější sázkové kurzy: některé sázkové kanceláře poskytují na první sázky bonusové kurzy na Světový pohár, které jsou výhodnější než běžné kurzy a v případě výhry tak můžete získat více. Pokud má dobré šance Skupina C, zaměřte se na nabídky, které to reflektují.
 • Sázky bez vkladu: v tomto případě vám sázková kancelář umožní vsadit si na zápas bez toho, abyste museli vložit na herní účet vlastní peníze. Díky tomu tak neriskujete vaše prostředky, a tím pádem můžete jen získat. Sázky bez vkladu jsou mezi hráči stále populárnější a není se čemu divit, protože se jedná o skutečně lákavou nabídku.
 • VIP program a bonusové sázky: stejně jako jiní obchodníci, také sázkové kanceláře odměňují své zákazníky za věrnost. Pokud budete pravidelně sázet, většina sázkových kanceláří vás bude odměňovat podle počtu sázek nebo podle prosázené sumy. Díky tomu můžete získat peníze do hry nebo bezplatné sázky a další různé bonusy.

Pokud si budete bonusy pečlivě hlídat, můžete si užít hraní s minimem vlastních peněz nebo získat spousty zajímavých bonusů, které vám zlepší zážitek ze hry i pravděpodobnost výhry.

V případě bonusů platí jedno důležité pravidlo. Vždy si důkladně prostudujte podmínky pro přiznání bonusu, protože jejich porušením obvykle o bonusy přijdete. To vás může stát nemalé peníze a také se jedná o zbytečné zklamání, kterému se dá snadno předejít.

 

Jak vsadit na play-off mistrovství světa

Pokud si chcete vsadit až na fázi play-off, budete už sázet na ty nejlepší týmy z celého mistrovství a zažijete opravdové napětí, protože zápasy budou pravděpodobně velmi vyrovnané. Sázky na vyřazování mají většinou lepší kurzy, jedná se totiž o velmi vyrovnané zápasy. Takže je dobré si nabídku kurzů dobře porovnat a využít bonusy.

Kromě sázení na samotný výsledek můžete samozřejmě vsadit na spoustu dalších aspektů, jako je počet branek, hráč s nejvíce góly, počet faulů a další. Každá sázková kancelář chce nabrat co nejvíce sázek, takže bude nabízet maximum možného. Toho můžete využít a získat tak velmi zajímavé kurzy a ještě navýšit potenciální výhry. Speciální kategorií je potom živé sázení, které do hry přináší ještě více vzrušení.

 

Živé sázení na mistrovství světa ve fotbale 2022

V posledních letech jsou velmi populární živé sázky, kdy můžete sázet i v průběhu zápasu na různé výsledky. Živé sázky vyžadují veliké soustředění a rychlé rozhodování, ale dokáží vzrušení ze sázení ještě umocnit, protože jste díky neúprosnosti času a vývoji kurzů v reálném čase vystaveni značnému tlaku. Jedná se tak o způsob, jak sázet, pokud chcete ze hry vytěžit maximální vzrušení.

Výhra ze živých sázek bývá obvykle vyšší, ale sázení živě v průběhu zápasu je obvykle také rizikovější. Proto byste pro živé sázení měli vyčlenit jen část vašeho rozpočtu a pokud začnete rychle prohrávat, raději byste měli zvolnit a zbytečně se nenechat rozhodit a činit unáhlená rozhodnutí, kterých byste následně litovali.

 

Jak sázet na mistrovství světa

Pokud si chcete založit herní účet a vybrali jste si sázkovou kancelář, která vám vyhovuje, stačí se držet několika jednoduchých rad k tomu, abyste si mohli založit váš herní účet a začít sázet.

 1. Najděte si vhodnou sázkovou kancelář, která vám vyhovuje.
 2. Prostudujte si podmínky pro získání bonusů, abyste měli jistotu, že o ně zbytečně nepřijdete.
 3. Na webu sázkové kanceláře zvolte možnost založení účtu.
 4. Vyplňte požadované kontaktní a osobní údaje a pokračujte na ověření totožnosti.
 5. Ověřte svou totožnost a zletilost pomocí osobních dokladů.
 6. Proveďte vklad na váš herní účet.
 7. Hotovo! Nyní můžete začít sázet.

Samotný proces registrace může zabrat jen pár minut. Ověření totožnosti obvykle také netrvá dlouho. Díky moderním technologiím tak můžete začít sázet velmi rychle a z pohodlí domova.

 • Na co si mám při výběru sázkové kanceláře dávat pozor?

  Vždy si vybírejte kanceláře s platnou licencí, které vám nabídnou férové služby a kde máte jistotu, že je o vaše peníze postaráno. Také se dívejte na to, jaké kurzy a bonusy kancelář nabízí.

 • Proč mají různé sázkové kanceláře různé kurzy?

  Tvorba sázkových kurzů je v režii každé sázkové kanceláře. Sázení na mistrovství světa je pro každou kancelář obrovskou událostí a pokusí se vám nabídnout dobré kurzy. Některé kanceláře mohou mít například lepší kurzy skupiny A než kurzy skupiny B. Známé značky mají obvykle kurzy o něco horší, ale zase nabízejí špičkovou zákaznickou podporu.

 • Je možné sázet bez vkladu vlastních peněz?

  Ano, díky možnosti získat sázky bez vkladu, což některé sázkové kanceláře nabízejí v rámci bonusového programu a speciálních promo akcí.

 • Dá se sázet s jistotou výhry?

  Ne. A pokud vám někdo tvrdí opak, tak vám lže. Sázka na vítěze je hazard a přináší s sebou riziko. Pokud vám sázková kancelář poskytne bonus ve formě sázky bez vkladu, neriskujete vlastní peníze. To je však jediná alternativa, kdy neohrožujete vlastní finance. Vždy je ale možnost řídit se pravděpodobností a tím vaše šance na výhru o něco zvýšit.

 • Jak získat bonusy?

  Stačí dodržet podmínky pro přiznání bonusů a sázková kancelář vám jej obvykle připíše automaticky. Vždy si podmínky pro bonusy prostudujte dopředu, abyste předešli případnému zklamání.

 • Je možné se sázením živit?

  Pokud se budete sázení věnovat naplno, je možné se jím uživit, ale jedná se o velmi náročné živobytí, které s sebou nese značná rizika.