100 % dorovnání na první vklad do celkové hodnoty 122 eur.
Obdrženo

UEFA Europa League: sázkové kurzy, zápasy a výsledky

I když je liga mistrů hlavní ligou UEFA a evropská liga UEFA bývá často přehlížená, vaší pozornosti by ujít rozhodně neměla. Nabízí spoustu skvělých týmů a napínavých zápasů a jde o turnaj, který je neprávem trochu ve stínu svého slavnějšího protějšku. My vám ale doporučujeme dát této lize určitě šanci a proto vám o ní přinášíme komplexní informace.

Výsledky a zápasy UEFA Europa League

Yesterday0
Today0
Tomorrow0

Europa League

22.05.2024 19:00
Atalanta
-
Bayer Leverkusen

Vše co potřebujete vědět o UEFA Europa League

Do roku 2009 se tato soutěž jmenovala Pohár UEFA a založena byla v roce 1971. Následně zase navázala na Veletržní pohár, který se hrál od roku 1977. Brzy tedy bude historie tohoto poháru trvat již 50 let. Tabulka evropská liga obsahuje spoustu skvělých týmů, včetně některých českých týmů obvykle z 1. české fotbalové ligy. Tabulka Slavia evropská liga tak představuje nejúspěšnější český tým v této soutěži. Kromě Slavie se ale této ligy zúčastnily i další české týmy.

Na začátku ligy startuje celkem 160 týmů a 48 z nich se dostane do skupinové fáze. Následně je čeká typický evropská liga pavouk a vyřazování, kterého se účastní 32 týmů. V závěrečném velkém finále byla zatím historicky nejúspěšnějším týmem španělská Sevilla FC, které se skvěle vede i v posledních letech. Z pohledu nejlepších střelců dominuje jméno Pierre-Emerick Aubameyang z Olympique Marseille.

V historii zažila europska liga spousty zápasů s fascinujícími zvraty a špičkovými sportovními výkony a ani současný vývoj nenasvědčuje tomu, že by tato liga byla za zenitem, právě naopak.

UEFA Europa League: Základní informace

🏆 Vítěz ročníku 2022/2023

Sevilla FC

🏅 Nejvíc ligových titulů

Sevilla FC (7 titulů)

⚽ Nejvíce gólů v historii

Pierre-Emerick Aubameyang (60 gólů)

🏃 Nejvíce gólů za poslední sezonu

Pierre-Emerick Aubameyang (10 gólů ve 12 zápasech za Olympique Marseille)

🏁 Nejvíc odehraných zápasů

Rui Patrício (69 odehraných zápasů)

Jak probíhá UEFA Europa League

Za svou historii prošla evropská liga několika změnami ve fungování, které ji dostaly až do současného konceptu. Vše začíná losováním soutěžících týmu a následně postoupí nejlepší týmy do skupinové fáze. V ní je 12 skupin o čtyřech týmech, které spolu navzájem soutěží o finální postup. A jak tomu již bývá všude jinde, ve finále se utkají dva nejlepší týmy celé soutěže.

S postupem soutěže se také tvoří pořadí v evropská liga UEFA. Sázet na jednotlivé týmy můžete jak před samotným začátkem ligy, tak i v jejím průběhu. Mnoho online sázkových kanceláří také nabízí možnost sázet přímo při konání zápasu díky živým sázkám.

Ponořte se do světa sázek na UEFA Europa League

Sázení je zábava, kterou milují spousty českých sázkařů a neustále přibývají noví fanoušci online sázení. Evropská liga zápasy jsou mezi českými sázkaři opravdu populární a to nejen díky slavnému názvu UEFA, ale také kvalitě sportovních výkonů a zúčastněných týmů. Navíc díky časté účasti českých týmů můžou sázkaři fandit svým národním hráčům, což je vždy pozitivní. Sázení na týmy s českými hráči může být skvělou zábavou.

Pro návštěvníky našeho webu máme k dispozici exkluzivní nástroj Match Centre, který přináší revolučně snadné sázení na nejlepší online kurzy u prověřených sázkových kanceláří. Na jednom místě najdete tedy všechny historické, stávající i budoucí zápasy a to přehledně seřazené - včetně jejich sázkových kurzů. Stačí kliknout na kurz a dostanete se rovnou na web sázkové kanceláře. Pokud už máte účet nebo si ho založíte, můžete si pak snadno během chvíle vsadit. Nemusíte zbytečně trávit spoustu času srovnáváním sázkových kurzů, ale vždy máte k dispozici ten nejvýhodnější.

Díky naší nabídce recenzí najdete všechny detaily o vybraných online sázkových kancelářích, které jsme pro vás ohodnotili a kde můžete také získat štědré uvítací bonusy pro nové hráče. Díky bonusům máte možnost si značně zlepšit vaši sázkovou bilanci a sázet za peníze casina. Přečtěte si naše recenze online sázkových kanceláří pro více informací!

Nejoblíbenější sázky na UEFA Europa League

Existuje mnoho typů sázek, které můžete uzavřít na zápasy evropská liga hry, ale mezi nimi kralují klasické sázky - uzavřené předem na výsledek konkrétního zápasu. Do popředí se ale dostávají také živé sázky. Díky Match Centre od sazkovekancelare.tv je sázení mnohem jednodušší, protože pokrývá všechny ligy a zápasy na jednom místě. Podíváme se na typické možnosti sázení na UEFA Europa League:

  • Sázka na postup nebo vyřazení ze skupiny - v rámci této ligy se odehrává spousta zápasů o postup nebo vyřazení a to přináší spoustu sázkových příležitostí.
  • Živé sázky - pokud hledáte maximum emocí a chcete si ještě více zpříjemnit zápas, zkuste živé sázky. Sází se přímo při průběhu zápasu a situace se může měnit každou vteřinou.
  • Sázka na vítěze UEFA Evropské ligy - pokud vám nevadí delší čekání na výsledek, můžete zkusit odhadnout, kdo se ještě před začátkem ligy stane jejím celkovým vítězem.
  • Sázka na vítěze zápasu - na tyto sázky padá nejvíce sázek. Stačí si vybrat zápas a vsadit si na výsledek, který očekáváte. Po skončení zápasu budete mít hned jasno.
  • Sázka na počet gólů - nemusí ani vyhrát váš oblíbený tým a můžete získat výhru. Stačí odhadnout, jestli bude vstřeleno více nebo méně gólů než stanovený počet a výhra může být vaše.

Jak vidíte, možností je spousta, takže už je to jen na vás. My určitě doporučujeme vyzkoušet živé sázky, které přinesou spoustu vzrušení do už tak skvělých zápasů.

FAQ. Často Kladené Otázky