100 % dorovnání na první vklad do celkové hodnoty 122 eur.
Obdrženo

UEFA Conference League: sázkové kurzy, zápasy a výsledky

Mezi poháry od UEFA patří kromě známějších soutěží také Evropská konferenční liga, která vznikla teprve v sezoně 2021/2022. Jedná se o třetí nejvyšší evropskou ligu. A i když je tato liga velmi mladá, přiláká každým rokem více týmů i sázkařů. Také nabízí spoustu nadějných týmů i hráčů.

Výsledky a zápasy UEFA Conference League

Yesterday0
Today0
Tomorrow0

Europa Conference League

29.05.2024 19:00
Olympiacos
-
Fiorentina

Vše co potřebujete vědět o UEFA Conference League

Se svou krátkou historií není tabulka Evropská konferenční liga plná statistik a dat, ale i tak se jedná o velmi zajímavou ligu, na kterou můžete sázet. Diváci i sázkaři si ji během prvních sezon velmi oblíbili a počítáme, že její popularita dále poroste i v nejbližších letech. I když se jedná až o třetí ligu pořádanou UEFA, kvalita zápasů je na velmi vysoké úrovni. I této ligy se totiž účastní mnoho předních evropských fotbalových klubů.

Již od roku 2015 zvažovali v UEFA, že přidají oficiální třetí ligu evropské soutěže a v roce 2021 se tak konečně stalo. Původně se tato liga jmenovala UEFA Europa Conference League. Aktuálně se v této soutěži účastní celkem 4 týmy z České republiky, včetně Slavia tabulka Konferenční liga. I díky účasti českých týmů je mezi českými sázkaři tato soutěž populární a sázky na ni nabízí stále více online sázkových kanceláří.

UEFA Conference League: Základní informace

🏆 Vítěz ročníku 2022/2023

West Ham United

🏅 Nejvíc ligových titulů

West Ham United, AS Roma (oba po jednom titulu)

⚽ Nejvíce gólů v historii

Eran Zahavi (8 gólů v 7 zápasech, Maccabi Tel Aviv)

🏃 Nejvíce gólů za poslední sezonu

Eran Zahavi (8 gólů v 7 zápasech v sezoně 2022/2023)

🏁 Nejvíc odehraných zápasů

např. Douglas Luiz a jiní(celkem 11 zápasů)

Jak probíhá UEFA Conference League

Průběh a to, jak jsou Evropská konferenční liga hry poskládány, je velmi podobný dalším soutěžím UEFA. Vše začíná kvalifikací, které se účastní celkem 184 týmů. Ve skupinové fázi se nově bude účastnit jenom 56 týmů a po vyřazovací fázi následuje finálová hra. Hrají se celkem 3 kvalifikace, následované play-off. Díky tomuto uspořádání vás čeká spousta napínavých zápasů, kde se hraje opravdu o mnoho.

Hlavní výhrou je finanční odměna ve výši 5 milionů € pro vítězný tým. Průběh ligy můžete sledovat online díky tabulkám online sázkových kanceláří nebo přímo na oficiálním webu UEFA, kde je umístěna vždy aktuální Evropská konferenční liga tabulka.

Ponořte se do světa sázek na UEFA Conference League

Díky zastřešení UEFA a vysoké kvalitě tohoto turnaje se mezi hráči stala téměř okamžitě velmi populární možností, jak sázet na oblíbené týmy. A i když sázky na Konferenční liga zápasy ještě nenabízejí úplně všechny online sázkovky, je jen otázkou času, kdy některé své portfolio sázkových příležitostí doplní. Vzhledem k tomu, že tato liga je nová, nemusí ji ještě nutně znát ani všichni fanoušci fotbalu. Nabízí ale spoustu skvělých zápasů, plných zvratů a napínavých momentů.

Na našem webu pro vás máme spoustu zajímavých tipů na sázení, díky kterým získáte z vašich sázek maximum. Také pro vás píšeme podrobné recenze kvalitních online sázkových kanceláří, kde je v nabídce spousta možností sázek a mezi nimi také Konferencni liga.

Se sázením na tuto ligu vám pomůže nás nástroj Match Centre, díky kterému najdete přehledně na jednom místě ty nejlepší sázkové kurzy. Navíc se můžete prokliknout rovnou do sázkové kanceláře, kde je možné si za zvolený kurz rovnou vsadit. Stačí k tomu mít již aktivní sázkový účet nebo si jeden rovnou založit a získat zajímavý uvítací bonus. V našem nástroji Match Centre najdete odkazy jen na kurzy prověřených online sázkových kanceláří, které jsme důkladně recenzovali a máme jistotu, že nabízejí férové sázky.

Nejoblíbenější sázky na UEFA Conference League

Možností, jak si vsadit na fotbalové zápasy a celé ligy, mezi které patří také fotbal Evropská konferenční liga, je spousta. Vybrali jsme pro vás nejoblíbenější typy sázek mezi českými sázkaři.

  • Sázka na vítěze UEFA Konferenční liga - můžete si vsadit na celkového vítěze poháru i předtím, než celá soutěž vůbec začne. Díky tomu je možné získat velmi dobrý kurz i na velice silné týmy.
  • Živé sázky - tyto sázky jsou skvělé proto, že je možné sázet také v průběhu zápasu. Můžete je tak použít jako ochranu před neúspěšnou sázkou před zápasem nebo jako skvělé zpestření probíhajícího zápasu, pro ještě větší požitek z jeho sledování.
  • Sázka na postup nebo vyřazení ze skupiny - protože se v tomto turnaji hraje v mnoha skupinách, můžete si vsadit na postupy nebo vyřazení.
  • Sázka na vítěze zápasu - jasný favorit u českých i zahraničních sázkařů. Stačí před zápasem vsadit na vašeho favorita a počkat, jak se zápas vyvine. Právě na těchto sázkách je Match Centre nejlepší.
  • Sázka na počet gólů - stačí si vsadit na to, jestli padne více nebo méně gólů, než stanovený počet.

Jak vidíte, možností jak a na co si vsadit, je spousta a vy si tak můžete užít skvělou zábavu při sázení na zápasy fotbal Konferenční liga UEFA.

FAQ. Často Kladené Otázky