100 % dorovnání na první vklad do celkové hodnoty 122 eur.
Obdrženo

UEFA Champions League: sázkové kurzy, zápasy a výsledky

Liga mistrů UEFA je jednou z nejsledovanějších sportovních událostí na světě. Zájem diváků ze všech světových zemí je obrovský a lístky na stadiony jsou vyprodané již dlouho před konáním zápasů samotných. I ve světě online sázek se jedná o jednu z TOP událostí. Máme pro vás užitečné informace o tomto slavném turnaji a také tipy, jak si na něj vsadit.

Výsledky a zápasy UEFA Liga mistrů

Yesterday0
Today0
Tomorrow0

Champions League

01.06.2024 19:00
Borussia Dortmund
-
Real Madrid

Vše co potřebujete vědět o UEFA Liga mistrů

I když je Liga mistru dobře známá po celém světě, přinášíme vám stručné, ale velmi důležité informace o všem zajímavém ohledně této proslulé ligy. Liga vznikla v roce 1955 a od té doby se nepřetržitě hraje každý rok. Původně se soutěž jmenovala Pohár mistrů evropských zemí, ale v roce 1992 se její název změnil do dnešní podoby. Celá historie této ligy je plná fascinujících zvratů a významných momentů a vítězové Ligy mistrů patří k nejlepším klubům na světě. Na začátku turnaje stojí 80 týmů a do skupinové fáze z nich postoupí jen 32 nejlepších.

Určitě znáte jména jako Cristiano Ronaldo, Xabi Alonso, Lionel Messi a další. A také vám jistě něco říkají kluby jako Real Madrid, AC Milán nebo FC Barcelona. Všechna tato slavná jména patří k tomu nejlepšímu, co může Liga mistrů nabídnout. Hraje se na proslulých stadionech s obrovskou kapacitou diváků. Vidět nějaký zápas této ligy naživo je zážitek na celý život. Ale i sázení na Liga mistrů zápasy je skvělou zábavou.

UEFA Liga mistrů: Základní informace

🏆 Vítěz ročníku 2022/2023

Manchester City

🏅 Nejvíc ligových titulů

Real Madrid (14 titulů)

⚽ Nejvíce gólů v historii

Cristiano Ronaldo (140 gólů)

🏃 Nejvíce gólů za poslední sezonu

Erling Haaland (12 gólů v 11 zápasech za sezonu 2022/2023)

🏁 Nejvíc odehraných zápasů

Cristiano Ronaldo (183 startů)

Jak probíhá UEFA Champions League

Liga mistrů má ve své aktuální podobě čtyři předkola a hlavní soutěž. Ta je rozdělena na první fázi hranou ve čtyřčlenných skupinách (způsobem každý s každým doma a venku). Ze skupiny postupují dva nejlepší týmy do druhé fáze hrané vyřazovacím systémem dvou zápasů doma a venku. Poté postupuje tým s lepším součtem výsledků z obou zápasů. Velké finále probíhá formou jediného zápasu na předem určeném stadionu.

Aktuální i minulý Liga mistrů pavouk najdete na oficiálním webu Ligy mistrů, včetně mnoha zajímavých statistik. Abychom nezapomněli také na úplný začátek celé ligy, ten určuje los Ligy mistrů, určující jednotlivé soutěžní skupiny.

Ponořte se do světa sázek na UEFA Ligu mistrů

Pokud si chcete vsadit na výsledek celé ligy nebo jen na vybrané Liga mistrů hry, máme pro vás vybrané vysoce kvalitní sázkové kanceláře. Díky našemu nástroji Match Centre máte přehledně všechny sázkové kurzy na jednom místě a je jedno, jestli vás zajímají minulé kurzy včetně vítězných sázek, stávající kurzy nebo nadcházející zápasy. Když najdete ideální kurzy, stačí se prokliknout přímo na danou sázku do jedné z vybraných a prověřených sázkových kanceláří a tam můžete vaši sázku dokončit.

I když sázkový trh v České republice roste velmi rychle, o nové sázkaře je obrovský boj a konkurence v tomto oboru je neskutečná. To je skvělá zpráva pro všechny hráče, protože se můžou těšit na velmi štědré uvítací bonusy a další výhody, které pro ně mají připravené online sázkové kanceláře. Sázení na UEFA Champions League patří k velmi populárním událostem a proto je v nabídce snad všech online sázkových kanceláří.

Na našem webu pro vás máme srovnání sázkových kanceláří a přehled o tom, jaké mají pro hráče aktuálně uvítací bonusy a podrobné recenze. Vybíráme pro vás špičkové sázkové kanceláře, ke kterým se můžete velmi rychle dostat díky našemu nástroji Match Centre. S Match Centre najdete ty nejvýhodnější sázkové kurzy na zápasy UEFA ligy mistrů a můžete si vsadit jen na pár kliknutí.

Nejoblíbenější sázky na UEFA Champions League

Sázení na Ligu mistrů je díky své popularitě bohaté také na různé druhy sázek, které můžete uzavírat v našich partnerských sázkových kancelářích. Máme pro vás přehled těch nejběžnějších druhů sázek.

  • Sázka na postup nebo vyřazení ze skupiny - tabulka Liga mistrů obsahuje skvělé týmy, jejich prvotní složení určuje los. Proto je velmi populární sázet na postup nebo vyřazení ze skupiny.
  • Živé sázky - skvělá zábava u sledování přímého přenosu, to jsou živé sázky. Nabízí je většina sázkových kanceláří a můžete díky nim kromě zajímavých výher také snížit prohry z neúspěšných sázek podaných před začátkem zápasu.
  • Sázka na vítěze UEFA ligy mistrů - na výsledek vaší sázky si můžete počkat sice trochu déle, ale o to větší bude vaše radost, pokud se vám tip podaří. A čím dříve vsadíte, tím lepší můžete dostat kurz.
  • Sázka na vítěze zápasu - nejčastější typ sázky, který volí nejvíce sázkařů. Stačí si dopředu vsadit na výsledek zápasu a pak už se jen dobře bavit - a čekat.
  • Sázka na počet gólů - pokud nevíte, na který tým vsadit, co tak si vsadit na počet gólů v zápase? Nemusí zrovna vyhrát váš favorit, ale i tak můžete mít v kapse slušnou výhru.

Díky těmto sázkám máte spoustu možností, jak si užít hru a navíc získat možnost skvělých výher. Je dobré a doporučuje se tyto druhy sázek kombinovat.

FAQ. Často Kladené Otázky