100 % dorovnání na první vklad do celkové hodnoty 122 eur.
Obdrženo

Pohár FAČR: sázkové kurzy, zápasy a výsledky

I když je Česká republika relativně malou zemí, fotbalem zde žije spousta lidí a má více profesionálních fotbalových lig. Jednou z nich je český Pohár FAČR. A i když nemá Fotbalová asociace České republiky (FAČR) zrovna dobré jméno, Pohár FAČR který nyní funguje pod názvem MOL Cup, určitě stojí za pozornost.

Výsledky a zápasy Poháru FAČR

Yesterday0
Today0
Tomorrow0

Czech Cup

22.05.2024 16:00
Viktoria Plzen
-
Sparta Prague

Vše co potřebujete vědět o Poháru FAČR

Pohár FAČR vznikl v roce 1993 a od svého vzniku měl různá jména, mimo jiné se také jmenoval Pohár České pošty. Navázal na Československý pohár, který má historii již od roku 1969. Pod současným názvem MOL Cup zápasy probíhají až od roku 2015. Počet týmů v soutěži není přesně daný, ale v sezoně 2022/2023 se jej zúčastnilo celkem 146 týmů, od lokálních až po ty nejlepší z první ligy.

Tento pohár fotbal láká každým rokem tisíce diváků na stadionech a také sázkařů, kterým sázkové kanceláře nabízejí spoustu kurzů. Některé z nich dokonce nabízejí sázky na MOL Cup živě. Postupem času se měnil formát soutěže, což jí taky přidává na atraktivitě, protože se pořád hraje trochu jinak a nikdy se nenudíte. Dominantní roli v tomto poháru hrají slavné pražské kluby Slavia a Sparta Praha, ale na vrcholu žebříčku najdete i další kvalitní české fotbalové týmy.

Pohár FAČR: Základní informace

🏆 Vítěz ročníku 2022/2023

SK Slavia Praha

🏅 Nejvíc ligových titulů

Sparta a Slavia Praha (oba 7 titulů)

⚽ Nejvíce gólů v historii

Jan Chramosta (31 gólů, FK Jablonec)

🏃 Nejvíce gólů za poslední sezonu

Tomáš Zajíc (6 gólů, SK Dynamo České Budějovice)

🏁 Nejvíc odehraných zápasů

Sparta Praha (153 zápasů)

Jak probíhá Pohár FAČR

Průběh Poháru FAČR se za jeho historii dynamicky měnil. Za doby kdy se jmenoval Pohár České pošty hry, probíhaly již od osmifinále dvoukolové etapy stylem doma-venku. Aktuálně je formát poháru takový, že soutěž je rozdělena na několik etap. Do předkola nastupují pouze týmy z nižších českých soutěží. Do druhého kola potom nastupuje 11 týmů z první české ligy a ve třetím kole se přidávají 4 nejlepší týmy minulého ročníku první fotbalové ligy.

Hraje se jednokolově a to obvykle na hřišti týmu z nižší ligy, od osmifinále potom pravidlo pro hostování neplatí. Díky tomuto systému se velmi často hraje o postup nebo vyřazení a atmosféra je opravdu skvělá.

Ponořte se do světa sázek na Pohár FAČR

Díky své popularitě mezi českými fotbalovými fanoušky, množství zápasů a také skvělým sportovním výkonům zapojených týmů a výborně atmosféře, český pohár fotbal je velmi populární také mezi sázkaři. Online sázkové kanceláře navíc na tento turnaj vypisují množství sázek, takže máte spoustu možností. A díky tomu, že mezi sázkovými kancelářemi panuje obrovská konkurence, můžete navíc získat vysoké uvítací bonusy také pro nové hráče.

Díky našemu novému nástroji Match Centre máte k dispozici extrémně snadný způsob, jak vyhledat ty nejlepší kurzy a sázet rychle a maximálně efektivně. Je v něm obsažená také MOL Cup tabulka, ze které si vyberete zápasy, které vás zajímají a rovnou vám budou nabídnuty sázkové kurzy. Také zde najdete historii zápasů, včetně informací o vítězných sázkách a jejich kurzech.

Když si v Match Centre najdete zápas a sázkový kurz, na který si budete chtít vsadit, stačí kliknout na kurz a budete přesměrováni na web sázkové kanceláře. Nástroj pro vás vždy vybírá ten aktuálně nejlepší kurz mezi prověřenými sázkovými kancelářemi. Poté se stačí přihlásit do sázkového účtu nebo si založit nový účet a potvrdit vaši sázku. A nejlepší na tom je, že Match Centre je vám k dispozici zcela zdarma!

Nejoblíbenější sázky na Pohár FAČR

Nabídka sázek bývá obvykle velmi rozsáhlá, ale existují nejoblíbenější typy sázek, které využívá největší počet sázkařů. Máme pro vás seznam nejčastějších sázek českých sázkařů.

  • Sázka na vítěze poháru - pokud máte svůj oblíbený tým, můžete si vsadit na to, že vyhraje celý MOL Cup. Pokud vsadíte s dostatečným předstihem a trefíte se, můžete získat velmi zajímavý kurz a vysokou výhru.
  • Živé sázky - MOL Cup live sázky jsou velmi oblíbené a každým rokem si je volí více sázkařů. Nabízejí skvělou zábavu, protože můžete sázet přímo v době konání zápasu a situace se může měnit každou vteřinou.
  • Sázka na postup nebo vyřazení ze skupiny - v tomto poháru je množství skupin a kol, takže postup nebo vypadnutí není ničím výjimečným a tvoří tak skvělé sázkové příležitosti.
  • Sázka na vítěze zápasu - nejvíce sázek padne právě na tyto příležitosti. Stačí si najít zápas a vsadit si na tým, kterému fandíte. Také je možné sázet na remízu, pokud nevidíte šanci na jasnou výhru některého ze dvou týmů.
  • Sázka na počet gólů - pokud si netroufnete odhadnout, kdo vyhraje, ale čekáte, že padne více nebo méně gólů než je stanovený počet, můžete si na to vsadit a vyhrát i bez správného odhadu vítěze zápasu.

Jak vidíte, nabídka sázek je široká a jistě si z nich vybere každý. Obzvláště živé sázky jsou hitem posledních let a nabízí je většina renomovaných online sázkových kanceláří. Díky našemu nástroji Match Centre máte k dispozici ty nejlepší sázkové kurzy na zápasy Poháru FAČR na jednom místě.

FAQ. Často Kladené Otázky