Predikce Hungary vs Northern Ireland — UEFA Nations League
UEFA Nations League
·League B - 6
17 Lis 2026 · 20:45
Pravděpodobnost výhry
◆ Hungary / X · 99%
TIP
1
50%
Hungary výhra
TIP
X
50%
REMÍZA
2
0%
Northern Ireland výhra
Dvojitá šance: Hungary nebo remíza
Profil sezóny
Forma
LDW
Časy gólů
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Vstřelené 1
Obdržené 1
Forma
WDW
Časy gólů
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
90+
Vstřelené 4
Obdržené 0
| Sázková kancelář | Domácí | Remíza | Hosté |
|---|---|---|---|
| 22Bet | 1.83 | 3.38 | 4.11 |
| Betlabel | 1.83 | 3.38 | 4.11 |
| Megapari | 1.83 | 3.38 | 4.11 |
| Spinbetter | 1.83 | 3.38 | 4.11 |
| Sázková kancelář | Více než 2,5 | Méně než 2,5 |
|---|---|---|
| 22Bet | 2.29 | 1.52 |
| Betlabel | 2.29 | 1.52 |
| Megapari | 2.29 | 1.52 |
| Spinbetter | 2.29 | 1.52 |
| Sázková kancelář | Domácí/Remíza | Domácí/Hosté | Remíza/Hosté |
|---|---|---|---|
| 22Bet | 1.15 | 1.22 | 1.8 |
| Betlabel | 1.15 | 1.22 | 1.8 |
| Megapari | 1.15 | 1.22 | 1.8 |
| Spinbetter | 1.15 | 1.22 | 1.8 |
| Sázková kancelář | Ano | Ne |
|---|---|---|
| 22Bet | 2.09 | 1.63 |
| Betlabel | 2.09 | 1.63 |
| Megapari | 2.09 | 1.63 |
| Spinbetter | 2.09 | 1.63 |
Předzápasové kurzy z veřejných zdrojů sázkových kanceláří — zobrazené pro porovnání, nikoli jako nabídka k sázce.
Očekávaná sestava
Podle sestavy z posledního zápasu každého týmu
Vzájemné zápasy
Ligová tabulka